ru ua

Камалія шокувала визнанням: її мало не згвалтувала компанія хлопців

Камалія шокувала визнанням: її мало не згвалтувала компанія хлопців Камалію ледь не зґвалтували (фото: wikimedia.by Sergey Gritsenko)

Українська співачка розповіла історію, яка трапилася в підлітковому віці

Співачка Камалія, яка заміжня за бізнесменом-мільйонером Захуром, розповіла, що ледь не стала жертвою групового зґвалтування. Ця історія сталася, коли вона була ще зовсім юною, у підлітковому віці. Тоді Камалія приїхала в гості до тітки і зайшла в під'їзд, а за нею слідом проскочила компанія хлопців.

"Вони почали запихати мене в ліфт. Одного ззаду я вдарила рукою, а другого - ногою. Поки вони оторопіли - я бігом. Потім я почала натискати на всі дзвінки в квартирах і кричати. Я така, я можу за себе постояти", - розповіла виконавиця у програмі "Зірковий шлях".

Тоді Камалії допомогло вміння захищати себе, тому, що товариш її батька, який мав чорний пояс з карате, навчив дівчину прийомам східних бойових мистецтв. Саме завдяки своєму гіркому досвіду Камалія планує віддати своїх дочок Мірабеллу і Арабеллу на заняття з дзюдо. Вона хоче, щоб її діти зуміли за себе постояти.

Нагадаємо, що справжнє ім'я української співачки Наталія Вікторівна Шмаренкова (зараз - Захур). Вона народилася 18 травня 1977 року в російському Забайкаллі. У 2003 Камалія вийшла заміж за мільйонера Мохаммада Захура.

Як ми раніше писали, 43-річна українська співачка-мільйонерка показала себе юну.