ru ua

Каменських в топі і велосипедках навчила, як гарантовано привчити себе до спорту

Каменських в топі і велосипедках навчила, як гарантовано привчити себе до спорту Настя Каменських (фото: instagram.com/kamenskux)

Настя Каменських зі спортом на "ти". Вона долучила до здорового способу життя свого коханого чоловіка Потапа і залюбки ділиться секретами та порадами з шанувальницями, які бажають поліпшити своє життя і стати здоровішими і стрункішими. На цей раз вона вирішила розповісти про шість вірних способів долучитися до спорту.

На сторінці в Instagram зірка постала перед шанувальниками у спортивному аутфіте – топі і велосипедах власного бренду.

Настя обійшлася без макіяжу і зібрала волосся в недбалий пучок, щоб воно не заважали тренуватися. Судячи з усього, фото було зроблено під час недавнього відпочинку Потапа і Насті, в спортзалі при готелі.

Співачка адресувала корисний і мотивуючий пост тим, хто ніколи серйозно не займався спортом чи робив це дуже давно. Вона зізналася, що хоче пробудити у своїх підписницях бажання зустріти весну, ставши кращою версією себе, поліпшити здоров'я і зовнішній вигляд.

Співачка дала топ-6 слушних порад, як привчити себе до спорту. Звичайно ж, робити це варто не різко, а поступово.

Каменських в топі і велосипедках навчила, як гарантовано привчити себе до спорту
⠀Настя регулярно займається спортом (фото: instagram.com/kamenskux)

  • "Не починайте відразу виконувати повноцінне тренування. Для початку зробіть ранкову зарядку, пару підходів планки, спочатку стоячи на прямих руках, потім на ліктях. Це вже змусить ваші м'язи вклюитися. На наступний день додайте ще 20 присідань і 20 віджимань.І так поступово кожен день додавайте нові вправи, поки вони не сформують повноцінне тренування на 45-80 хвилин.
  • Настрій дуже важливий - ви не повинні змушувати себе і думати про спорт як про щось неприємне. Вам потрібно захотіти займатися! Знайдіть свою мотивацію - чітко сформулюйте її подумки, а краще - запишіть і кожен день перечитуйте!

Каменських в топі і велосипедках навчила, як гарантовано привчити себе до спорту

Настя мотивує шанувальників особистим прикладом (фото: instagram.com/kamenskux)

  • Будьте заздалегідь готові до того, що через якийсь час у вас пропаде ентузіазм займатися. Це нормально. Головне - не піддавайтеся цьому стану і не здавайтеся. Так спорт тренує не тільки тіло, але і силу духу і цілеспрямованість. Ці якості допоможуть вам і в інших сферах.
  • Почніть займатися в парі з кимось або підіть на групові заняття. Так займатися легше і веселіше. А ще більше спілкуйтеся з тими, хто займається спортом - їх приклад буде мотивувати вас.
  • Засинайте вчасно і спіть достатньо - щоб вранці у вас були сили для тренування.
  • Хваліть себе. Не їжею. Келих вина теж. Хваліть словами, можливо маленькими подарунками. Будьте собі найкращою підтримкою!" - зазначила артистка.