ua en ru

Кар'єрі кінець? Після третього звинувачення в згвалтуванні Кріс Нот втратив угоду на 12 млн доларів

Кар'єрі кінець? Після третього звинувачення в згвалтуванні Кріс Нот втратив угоду на 12 млн доларів Кріс Норт і Керрі Бредшоу (фото: кадр з серіалу "І просто так")
Автор: RBC.UA

67-річний актор Кріс Нот, відомий за роллю Містера Біга в серіалі "Секс у великому місті", отримав нове звинувачення в згвалтуванні. Третьою жертвою, яка вирішила висловитися, стала жінка на ім'я Ава. Вона зізналася, що актор намагався зґвалтувати її в 2010 році, коли їй було всього 18. Дівчина працювала хостес в одному з ресторанів Нью-Йорка.

Скандальна слава вже завдала шкоди кар'єрі знаменитого актора. Виробник тренажерів Peloton, який випустив ролик за участю актора після виходу першої серії серіалу "І просто так", видалив відео. Після від співпраці з Нотом відмовилося агентство A3 Artists, яке його представляло. Чергові збитки принесла зірці розірвана угода з американською компанією Entertainment Arts Research.

Представники компанії відмовилися від угоди з Крісом, яка передбачала закупівлю бренду текіли Ambhar, що належить Ноту. Угода повинна була принести зірці "Сексу у великому місті" $12 млн.

Кар'єрі кінець? Після третього звинувачення в згвалтуванні Кріс Нот втратив угоду на 12 млн доларівКар'єрі Кріса Нота завдали шкоди скандали (фото: кадр з серіалу "І просто так")

"На даний момент для нас немає сенсу укладати цю угоду в світлі претензій, які повинні сприйматися з граничною серйозністю", — заявив гендиректор EARI Бернар Рубін. В офіційній заяві він заявив, що контракт з Нотом на тлі скандалу став би для компанії "катастрофою".

Сам Кріс Нот все заперечує і підкреслює, що описані дівчатами зв'язки відбулися за обопільною згодою.