ua en ru

Кейт Бекінсейл у сукні нареченої, Емма Коррін в оригінальному костюмі - як пройшла церемонія British Independent Film Awards

Кейт Бекінсейл у сукні нареченої, Емма Коррін в оригінальному костюмі - як пройшла церемонія British Independent Film Awards Кейт Бекінсейл і Вас Дж. Морган (фото: instagram.com/bifa_film)

Днями в Лондоні пройшла 24-а церемонія вручення премії British Independent Film Awards. Зірковими гостями церемонії стали голлівудська актриса Кейт Бекінсейл, зірка серіалу "Корона" Емма Коррін, виконавиця ролі Джейн Ейр Рут Уілсон і багато інших.

Тріумфатором вечора став фільм Аліма Кхана "Після кохання", який отримав цілих шість нагород. Кейт Бекінсейл була ведучою вечора, а також вручила частину нагород.

На червоній килимовій доріжці церемонії особливо виділилися Кейт Бекінсейл, яка з'явилася в елегантній білій сукні, схожій на весільну, від Jenny Packham - улюбленого бренду Кейт Міддлтон. Рут Уілсон, яка вибрала темно-синій костюм з оксамиту. Емма Коррін виявилася найоригінальнішою - бузковий костюм Marco Ribeiro був прикрашений незвичайним вирізом і синім коміром. Милуємося і іншими гостями з церемонії.

Кейт Бекінсейл у сукні нареченої, Емма Коррін в оригінальному костюмі - як пройшла церемонія British Independent Film AwardsЕмма Коррін (фото: instagram.com/bifa_film)

Кейт Бекінсейл у сукні нареченої, Емма Коррін в оригінальному костюмі - як пройшла церемонія British Independent Film AwardsЛорін Аюфо (фото: instagram.com/bifa_film)Кейт Бекінсейл у сукні нареченої, Емма Коррін в оригінальному костюмі - як пройшла церемонія British Independent Film AwardsКейт Бекінсейл і Вас Дж. Морган (фото: instagram.com/bifa_film)Кейт Бекінсейл у сукні нареченої, Емма Коррін в оригінальному костюмі - як пройшла церемонія British Independent Film AwardsКатріна Балф (фото: instagram.com/bifa_film)Кейт Бекінсейл у сукні нареченої, Емма Коррін в оригінальному костюмі - як пройшла церемонія British Independent Film AwardsРіз Ахмед і Фатіма Фархін Мірза (фото: instagram.com/bifa_film)Кейт Бекінсейл у сукні нареченої, Емма Коррін в оригінальному костюмі - як пройшла церемонія British Independent Film AwardsІмоджен Путс і Джеймс Нортон (фото: instagram.com/bifa_film)

Кейт Бекінсейл у сукні нареченої, Емма Коррін в оригінальному костюмі - як пройшла церемонія British Independent Film AwardsГугу Мбата-Роу (фото: instagram.com/bifa_film)