ua en ru

Контактний зоопарк і справжня магія: Дімопулос показала вражаючий день народження донечки

Контактний зоопарк і справжня магія: Дімопулос показала вражаючий день народження донечки Санта Дімопулос з дочкою (фото: instagram.com/santadimopulos)

Санта Дімопулос - турботлива і любляча мама двох діток: сина Даніеля від шоумена Андрія Джеджули та донечки Софії від чоловіка, бізнесмена Ігоря Кучеренка. Цього року, 14 вересня, дівчинці виповнилося два роки, а зіркова сім'я з розмахом відгуляла свято, порадувавши іменинницю і всіх присутніх.

Санта показала в Instagram цілий міні-фільм, як же пройшло торжество і чим господарі дивували гостей заходу.

Свято вирішили організувати на природі. На величезній території з зеленими галявинами встановили кілька фотозон, одна з них - золота, прикрашена величезними кулями, де із задоволенням фотографувалися дорослі і маленькі гості.

Так, привітати маленьку прийшло чимало друзів сім'ї, серед яких можна було помітити і Катерину Кухар з дітьми.

Контактний зоопарк і справжня магія: Дімопулос показала вражаючий день народження донечки

Санта і її чоловік душі не чують в маленькій дочці (фото: instagram.com/santadimopulos)

Маленьких непосид захоплювали майстер-класи, аніматори, улюблені герої, вони змогли відчути себе справжніми магами, навчитися фокусам, провести експеременти і відчути себе вченими, намалювати графіті, а також пограти з пухнастими і пернатими гостями свята – маленькими кізочками, дресированими пуделями, погладити сову і навіть лисичку фенека.