ru ua

Красива без фільтрів: 38-річна Брітні Спірс захопила мережу квітучим зовнішнім виглядом

Красива без фільтрів: 38-річна Брітні Спірс захопила мережу квітучим зовнішнім виглядом Брітні Спірс (фото: instagram.com/britneyspears)
Автор: Lite

Співачка вийшла на зв'язок з фанатами

Брітні Спірс вперше за довгий час вийшла на зв'язок з фанатами. Зірка і раніше намагалася регулярно викладати в мережу фото і згадувати фоловерів у своїх постах, але кілька годин тому звернулася до них напряму. Співачка вирішила висловити їм свою подяку за підтримку.

Красива без фільтрів: 38-річна Брітні Спірс захопила мережу квітучим зовнішнім виглядомНове фото співачки (фото: instagram.com/britneyspears)

"О, мої фанати. Я хочу подякувати вам, друзі, за вашу підтримку протягом багатьох років! Іноді, коли я читаю коментарі, так, ми всі іноді так робимо, це показує мені, наскільки я кохана і які насправді прекрасні люди! Я серйозно, хоча! У всякому разі... Спасибі за всі ваші добрі слова, це так багато значить для мене. Хай Бог благословить вас всіх! Так що ви знаєте, що мені дійсно не все одно... Я скажу це ще раз... Нехай Бог благословить вас всіх! P. S. Перша картинка оригінальна ", – написала вона розгорнутий текст.

Красива без фільтрів: 38-річна Брітні Спірс захопила мережу квітучим зовнішнім виглядомСпівачка тримає себе у формі (фото: instagram.com/britneyspears)

На фото співачка виглядає спокійною і задоволеною. Вона приміряла білий кроп-топ з рукавами-ліхтариками, що давно став її візитною карткою. Волосся Брітні випрямила і зібрала в акуратну зачіску. Над макіяжем знаменитість також постаралася: жодних розмазаних тіней, які обурювали раніше фанатів, на її обличчі немає. Чітко підведені очі, нейтрального відтінку губи і рівний колір шкіри – все це створило гармонійний образ, який шанувальники не могли не відзначити приємними словами.

"Королева, ми любимо тебе", "Прекрасна, як завжди", "Ти значиш для нас цілий світ, Бріт...", – пишуть віддані послідовувачі. Також багато з них висловили думку, що акаунтом співачки займається хтось інший, а сама вона як і раніше не може розпоряджатися своїм життям.

Нагадаємо, в мережі досі не вщухає рух #FreeBritney, який покликаний звільнити Спірс від надмірної опіки її родичів і дати їй вести свої справи самостійно.