ru ua

Том Круз шокував невпізнанним зовнішнім виглядом: як змінювалося з роками обличчя актора

Том Круз шокував невпізнанним зовнішнім виглядом: як змінювалося з роками обличчя актора Том Круз (фото: колаж РБК-Україна)

Днями 59-річний Том Круз відправився на бейсбольний матч національної ліги в Сан-Франциско. І тут же привернув увагу світової преси. Зірка "Місії нездійсненної" був як завжди у відмінній формі і в піднесеному настрої. Але його обличчя істотно змінилося. Розповнілі щоки і помітна одутлість змусили фанатів думати про невдалі підтяжки Круза. Багато з них зізналися, що ледь впізнають в чоловікові знаменитого красеня.

Свою думку в мережі встигли висловити не тільки фанати, але і косметологи. Крім найбільш примітивної версії - він просто погладшав, є припущення, що Том став жертвою невдалих філерів.

Раніше Том Круз завжди заперечував втручання в свою зовнішність з боку майстрів б'юті-індустрії. Незважаючи на те що молодий зовнішній вигляд і відсутність зморшок актора, якому в наступному році виповниться 60, говорять про зворотне. Порівнявши фото Тома, можна сміливо стверджувати, що актор, як мінімум, робив операцію на носі, пересадку волосся, ботокс, а також поставив вініри на зубах. Що стосується останніх втручань у зовнішність зірки, тут явно не обійшлося без підтяжки обличчя і шиї, впевнена доктор Еліс Хеншоу.

Том Круз шокував невпізнанним зовнішнім виглядом: як змінювалося з роками обличчя актораТом Круз на матчі (фото: twitter.com/jessehawken)

"Часто хірургічна процедура, така як пластика платізми, або підтяжка шиї в поєднанні з підтяжкою середньої частини обличчя, може викликати подібний набряк в цих областях, а шрами легко замаскувати", - говорить вона. Також Еліс впевнена, що Том вдавався до пересадки волосся: "До 60 років лінія волосся Тома залишилася відносно такою ж, хоча і трохи стоншилася, що говорить про те, що йому, можливо, робили пересадку волосся".

Як би там не було, Том Круз в будь-якому вигляді залишається секс-символом. Пропонуємо помилуватися знаменитим красенем в різні періоди його життя.

Том Круз шокував невпізнанним зовнішнім виглядом: як змінювалося з роками обличчя актораТом Круз шокував невпізнанним зовнішнім виглядом: як змінювалося з роками обличчя актораТом Круз шокував невпізнанним зовнішнім виглядом: як змінювалося з роками обличчя актораТом Круз шокував невпізнанним зовнішнім виглядом: як змінювалося з роками обличчя актораТом Круз шокував невпізнанним зовнішнім виглядом: як змінювалося з роками обличчя актораТом Круз шокував невпізнанним зовнішнім виглядом: як змінювалося з роками обличчя актораТом Круз в різні періоди життя (фото: Getty Images)