ru ua

Ксенія Мішина наважилася на експеримент з власним сином: повинні бути якісь рамки

Ксенія Мішина наважилася на експеримент з власним сином: повинні бути якісь рамки Ксенія Мішина дозволила сину фарбувати волосся (фото: instagram.com/misha.k.ua)
Автор: Lite

Акторка театру та кіно Ксенія Мішина розповіла, як наважилася на зміну іміджу дитини

За останній час вік тих, хто фарбує волосся, значно зменшився. Тепер школярів можна частіше побачити з яскравою чуприною. Їхню фантазію не спинити, адже вони обирають сміливі кольори – жовтий, зелений, синій, рожевий.

За лаштунками шоу "Хто зверху?" на "Новому каналі" зірка українського серіалу "Кріпосна" і "Холостячка" Ксенія Мішина розповіла, як вона відреагувала на прохання сина щодо зміни його іміджу.

"Словом, я здалася. Після численних прохань та умовлянь Платона я погодилася на експерименти зі зміною стилю і кольору волосся. Не передати його рівень щастя і гучність радісних криків", - розповіла актриса.

Ксенія зізнається, що все ж не хотіла обмежувати сина в його прояві.

"Скрізь повинні бути якісь рамки. Діти в такому віці наслідують своїх кумирів та намагаються себе проявити. Йому подобається колір волосся, йому комфортно, і він відчуває від цього позитивні емоції", - зазначила зірка.

Ксенія Мішина наважилася на експеримент з власним сином: повинні бути якісь рамкиКсенія Мішина наважилася на експеримент з власним сином: повинні бути якісь рамки

Ксенія Мішина дозволила Платону пофарбувати волосся (фото з особистого архіву артистки)

Дівчина розповідає, що нещодавно Платон попросив дозволу проколоти собі вухо. Та цього акторка поки що йому не дозволила.

"Відмовила й у купівлі мобільного телефону. Бо розумію, що вся його увага буде там", - каже Ксенія.

Раніше 31-річна Мішина розсекретила особисті очікування від чоловіка мрії.