ru ua

Лікування на 1000 доларів: Злата Огневич попередила про небезпеку популярної процедури

Лікування на 1000 доларів: Злата Огневич попередила про небезпеку популярної процедури Злата Огневич (фото: instagram.com/zlata.ognevich)

Співачка приголомшила розповіддю про неприємні наслідки косметичної процедури

Українська співачка Злата Огневич розповіла, до якої популярної косметичної продедури вона сама регулярно прибігає і яку краще робити як раз з приходом осені. При цьому дівчина попередила і про те, де може критися небезпека.

Так, у своєму Instagram артистка зізналася, що з переїздом у Київ відкрила для себе лазерну епіляцію, яка їй допомогла підтримувати красу і яку вона регулярно робить і зараз.

"Про що мовчать центри лазерної епіляції і про що розповім Вам Я. Цю тему вирішила торкнутися, так як осінь - саме час робити лазерні процедури, не ризикуючи заробити пігментацію шкіри. Все почалося в далекому дитинстві, в Криму. Як би так пом'якше сказати... загалом, від нестачі волосся я ніколи не страждала і постійно з цим боролася, як могла. В хід йшов навіть відвар дурман-трави. І тільки через тривалий час, приїхавши до Києва, я дізналася про існування лазера. Спочатку це був діодний лазер і мінімальний ефект. А потім ( спасибі супер-лікарю ), мені розповіли про існування олександритового лазера. Я знайшла прекрасну клініку і досі туди ходжу", - поділилася Злата.

Лікування на 1000 доларів: Злата Огневич попередила про небезпеку популярної процедури

При цьому, за словами зірки, дуже важливо вибрати хорошу клініку, інакше можна отримати проблеми зі шкірою. Саме це сталося з її сестрою, і наслідки вона лікує до цих пір.

"А тепер - сумна історія. Моя улюблена сестричка пішла на подібну процедуру в клініку сумнівної репутації, там була якась акція на курс... Я попередила, що краще не ризикувати. Підсумок: фолікулярний гіперкератоз і лікування, яке вже перевищило 1000 у.о. Дівчата, будьте уважні з цим видом процедур. Ідіть у хорошу клініку, дізнайтеся все про лазер, на якому там працюють. Якщо потрібної клініки, з хорошим апаратом у Вашому місті немає - знайдіть час і відвідайте інше місто, де такий апарат є. Адже лазерну епіляцію можна робити раз на місяць, а то й раз на півтора. Заодно, зміна обстановки і невелику подорож. Здоров'я безцінне", - розповіла Огневич.

Лікування на 1000 доларів: Злата Огневич попередила про небезпеку популярної процедури

Злата Огневич зачарувала стильними осінніми луками (фото: instagram.com/zlata.ognevich)

Нагадаємо, раніше Злата Огневич запропонувала свої дієві лайфхаки, як пережити осінню хандру.