ru ua

Лікувалася місяцями: українська супермодель Сніжана Онопка стала жертвою макіяжу

Лікувалася місяцями: українська супермодель Сніжана Онопка стала жертвою макіяжу Сніжана Онопка (фото: instagram.com/snejanaonopka15)

Сніжана Онопка зізналася, що ледь не позбулася краси після косметичної процедури

Українська супермодель Сніжана Онопка розповіла, як постраждала від інфекції після косметичної процедури. Постійний і часто складний макіяж є частиною професії знаменитої манекенниці. І одного разу їй довелося лікувати шкіру протягом місяців.

Про це Сніжана розповіла в програмі "Зірковий шлях" на телеканалі "Україна".

Дівчина каже, що одного разу лікувала шкіру місяцями, тому що їй занесли підшкірного кліща.

"У мене були серйозні проблеми. Я лікувала шкіру протягом 2 місяців", - поділилася Онопка. - У мене обсипало все обличчя, наче на ньому з'явилося відразу 60 прищів".

Лікувалася місяцями: українська супермодель Сніжана Онопка стала жертвою макіяжу

Сніжана Онопка (фото: instagram.com/snejanaonopka15)

Лікар-дерматовенеролог Ярослав Лата розповів, у яких випадках можна підхопити інфекцію.

Головним рознощиком кліщів, за словами фахівця, є кисті для нанесення декоративної косметики. І дуже важливо вчасно звернутися, а не ігнорувати проблему.

"Якщо звернутися за допомогою при перших ознаках захворювання, то треба приблизно 21-30 днів, щоб привести шкіру в порядок. Але якщо людина в силу своєї зайнятості продовжує ігнорувати проблему, то це може призвести до пігментації, рубцевих змін на шкірі обличчя. І тоді відновлення може займати цілий рік", - пояснив фахівець.

Ярослав Лата радить мати індивідуальний набір для нанесення косметики, тоді жодних проблем не виникне.

"Або ж вимагайте від візажистів, щоб вони обробляли кисті. Просто задайте запитання візажисту: "Як ви обробляєте свої інструменти?". І він вам дуже швидко дасть відповідь. Якщо він ніколи не обробляв кисті, то ви побачите здивування на його обличчі", - додав фахівець.

Нагадаємо, що Сніжана Онопка була в шлюбі з українським бізнесменом Миколою Щуром. Після розлучення він погрожує їй, а в шлюбі красуня не раз терпіла знущання.