ru ua

Леся Нікітюк ледь помістила округлі груди в крихітний купальник (фото)

Леся Нікітюк ледь помістила округлі груди в крихітний купальник (фото) Леся Нікітюк захопила мережу своїми формами (фото: instagram.com/lesia_nikituk)

Леся Нікітюк продовжує захоплювати українців своєю фігурою

Популярна телеведуча Леся Нікітюк зараз в Туреччині, де встигає працювати і відпочивати. А тому фанати стрункої блондинки щодня отримують нову порцію гарячих фото.

Не так давно 32-річна зірка показала серію знімків в крихітному купальнику на тлі розкішних морських пейзажів. Дівчина щедро ділиться враженнями, а також розповідає подробиці свого дозвілля.

В останньому викладеному пості в Instagram Леся вирішила продемонструвати красу свого ранку в райському містечку. Вона взяла в руки чашку кави з маршмелоу і рясною піною, й в одному лише купальнику вирушила її пити на терасу біля моря.

Леся виклала коротке відео, в якому так насолоджується напоєм, що вимазує пінкою з кави собі обличчя.

"Я вже пірнула", - додала вона підпис.

Зрозуміло, фанатів дівчини особливо зацікавив її купальник. Крихітний бюстгальтер з пікантним вирізом яскраво-рожевого кольору візуально виглядав на пару розмірів менше, ніж треба. Здавалося, груди Никитюк ледь поміщаються в нього.

Леся Нікітюк ледь помістила округлі груди в крихітний купальник (фото)

Купальник Лесі Никитюк викликав захоплення (фото: instagram.com/lesia_nikituk)

Фанати не залишили його без уваги, засипавши ведучу "Нового каналу" питаннями та зауваженнями: "Ліфчик не малий?", "У вас бюстгальтер порвався", "Що мені твоя кава, я на купальник дивлюся", "Ніби груди передавив... Леся, ви себе недооцінили", "Де взяли купальник?".

У сторіз Леся поспішила відповісти всім зацікавленим особам, у властивій їй гумористичній манері.

"Всім стало цікаво, що на мені за купальник. Це, дівчатка, просто знахідка. Для всіх тих, у кого груди не третього, четвертого і не не п'ятого розміру, це просто золото. І це без пуш-апу", - розповіла зірка.

Леся Нікітюк ледь помістила округлі груди в крихітний купальник (фото)Леся Нікітюк ледь помістила округлі груди в крихітний купальник (фото)Леся Нікітюк ледь помістила округлі груди в крихітний купальник (фото)

Леся Нікітюк відпочиває в Туреччині (фото: instagram.com/lesia_nikituk)

Раніше Никитюк засвітила пружні сідниці на спекотному фото з Туреччини.