ua en ru

Леся Нікітюк образила Сергія Притулу: бурхливо обурювалася

Леся Нікітюк образила Сергія Притулу: бурхливо обурювалася Леся Нікітюк зробила відверте зізнання про Сергія Притулу (фото: прес-служба Нового каналу)

Леся Нікітюк згадала, через що Сергій Притула на неї образився

Ведучі "Хто зверху?" (Новий канал) постійно змагаються і підколюють один одного в кадрі. Ми дізналися, чи часто вони сваряться в реальному житті

Леся Нікітюк зізналася, що одного разу образила Сергія Притулу, з яким вони разом провели чотири сезони ігрового шоу "Хто зверху?" на Новому каналі.

Як відомо, ведучі постійно змагаються, підколюють і навіть знущаються один над одним у кадрі, придумуючи витончені шпильки. Але в реальному житті ведучі дружать і практично не сваряться.

Щоправда, в інтерв'ю журналу "Отдохни" Леся Нікітюк зізналася, що без казусів все ж не обходиться. І одного разу вона навіть ненавмисне образила Притулу.

"Якось один з учасників "Хто зверху?" почав дуже негарно поводитися. Так співпало, що на цій же зйомці Притула мене сильно навантажив. Так що в короткій перерві, поки я бурхливо обурювалася на адресу гостя шоу у свій невимкнений мікрофон, Сергій подумав, що я говорю про нього. Він зачинився в гримерці і сказав, що не вийде звідти, тому що я його безпідставно образила. Звичайно, коли я все пояснила, конфлікт був вирішений, але в той момент зрозуміла, що Притула мене цінує - якщо на людину ображаються, значить, вона небайдужа", - розповіла ведуча.

Сам Сергій, який є не тільки ведучим "Хто зверху?", але і креативним продюсером проєкту, зізнається: з Лесею працює на рівних, і не вважає себе її керівником.

"Звичайно, посада креативного продюсера передбачає певну субординацію у стосунках на знімальному майданчику. Роботу креативного продюсера я виконую до моменту зйомок, коли так чи інакше вводжу Лесю в курс справи. А під час роботи на знімальному майданчику ми працюємо двома абсолютно рівними капітанами-співведучими. Просто час від часу можу сказати: "Леся, будь ласка, не забудь про це і це". Але у вказівному тоні - це, швидше, рекомендаційна історія", - з усмішкою говорить ведучий.

Леся Нікітюк образила Сергія Притулу: бурхливо обурювалася

Сергій Притула та Леся Нікітюк (фото: пресслужба Нового каналу)

Раніше ми писали, що Леся Нікітюк відповіла підписникам, які "наїхали" на неї через українську мову.