ru ua

Лілія Ребрик в одному халаті зізналася, як "екстремально" тренерує своє терпіння

Лілія Ребрик в одному халаті зізналася, як "екстремально" тренерує своє терпіння Лілія Ребрик (фото: instagram.com/liliia.rebrik)

Лілія Ребрик не перестає радувати шанувальників новими постами в особистому фотоблозі, адже вона - активний користувач соцмереж і дуже енергійна творча особистість, яка примудряється встигати все і навіть більше!

Так, нещодавно ведуча розкрила секрет квітучого зовнішнього вигляду і підтримки тонусу в період цейтноту, а зараз вирішила торкнутися теми непрошених порад, з якими їй регулярно доводиться стикатися.

На сторінці в Instagram вона показала фото в одному халаті і зізналася, що їй інколи радять небайдужі.

Лілія сидить на балконі в плетеному кріслі. На нійт- затишний махровий халат, вона демонструє стрункі засмаглі ніжки і поправляє волосся.

"Офіційний девіз цього поста:"пораду свою собі сама собі порадь". Навіяно недавніми "чудовими" рекомендаціями незнайомих людей", - відразу ж повідомила шанувальникам тематику дня ведуча.

Вона навела в якості прикладу топ-3 "шкідливих" порад від незнайомців, з якими їй довелося зіткнутися особисто.

Лілія Ребрик в одному халаті зізналася, як "екстремально" тренерує своє терпіння

Лілія перерахувала "улюблені" шкідливі поради в личку (фото: instagram.com/liliia.rebrik)

"Не цілуй дівчаток в обличчя (навіть не в губи!), тому що в роті більше мікробів в організмі, можуть захворіти, ще й не будеш знати чим!

Ви так часто в кадрі, в Instagram все показуєте - не боїтеся, що вас можуть наврочити? Хоча б раз на місяць їздить до бабки, щоб вас яйцями викачала!

У вас в родині коронавірус?! Терміново кожні 2 хвилини змащуйте в носі... ватною паличкою з господарським милом!" - озвучила "найулюбленіші" поради від підписників Лілія.

Втім, навіть в такому не найприємнішому прояві зацікавленості з боку сторонніх вона знайшла позитивні сторони.

"Як я на них реагую? Іноді з посмішкою, а часом - з усмішкою. Точно можу сказати, що все це тренує моє терпіння і почуття такту!" - зізналася мудра телезірка.