ru ua

Коханню всього мало: чарівна Надія Мейхер розчулила раптовим фото

Коханню всього мало: чарівна Надія Мейхер розчулила раптовим фото Надія Мейхер (фото: instagram.com/tanci1plus1)

Учасниця Танців з зірками 2020 показала свої робочі будні

Колишня учасниця "ВІА Гри", співачка, дизайнер і мама трьох дітей Надія Мейхер є однією з фавориток шоу "Танці з зірками 2020", в якому приймає участь в парі з Кирилом Васюком. У третьому прямому ефірі вони виконали чуттєвий вальс, а на початку виступу артистка зачитала проникливі рядки з вірша.

У своєму Instagram Надія поділилася раптовим милим знімком, на якому показала свої робочі будні, а заодно і розсекретила автора слів.

На знімку зірка зображена в машині. Вона в простій сірій майці, на обличчі в неї легкий макіяж, а волосся красиво вкладене локонами. Мейхер променисто посміхається на камеру, а падаючі на неї промені сонця додають фото особливої атмосферності.

Коханню всього мало: чарівна Надія Мейхер розчулила раптовим фото

Надія Мейхер підкорила красою на сонячному знімку (фото: instagram.com/tanci1plus1)

"Публій Вергілій Марон "Коханню всього мало. Воно має щастя, а хоче раю, має рай — хоче неба..." Після віденського вальсу в Танцях з зірками багато мене питали хто написав вірш. Прохання виконано. Впевнена, виникне питання, що в одноразовому посуді))) Відповідь — мої робочі будні. Машина стала і будинком, і рестораном", - підписала знімок співачка.

В коментарях не скупляться на компліменти для Мейхер, а також бажають їй успіхів в проекті.

  • Ви красуня
  • Ви краса!
  • Яка ви красива
  • У вас спартанська життя зараз. Це круто. Потім з ностальгією будете згадувати, як перед Перемогою на танцях 2020 ви вели аскетичний спосіб життя!!! Хочу, щоб ви виграли Надя!!!
  • Ой Красоткина
  • Одна з тих рідкісних жінок.кому не потрібні довгі волосся
  • Надюша, Ви чарівні. Ви так гарно рухаєтеся. Спасибі за Вашу роботу. Дуже мило дивитися, як Чапкіс зачарований Вами. Я теж). Чекаю нових сюрпризів від Вас.
  • Тільки з-за вас почала дивитися танці

Коханню всього мало: чарівна Надія Мейхер розчулила раптовим фото

Скріншот коментарів

Нагадаємо, Надія Мейхер прокоментувала свій виступ на "Танцях з зірками" і назвала себе з партнером "БДСМ-никами зі стажем".

Також повідомлялося, як змінилася Надія Мейхер під час участі в Танцях з зірками в 2020 і 2006.