ua en ru

Маленька копія мами: Слава Камінська зворушила милими фото дочки-іменинниці

Маленька копія мами: Слава Камінська зворушила милими фото дочки-іменинниці Слава Камінська з донькою Лаурою (фото: instagram.com/babaslavka)

Українська співачка Слава Камінська зворушливо привітала з днем народження свою дочку Лауру, якій 6 грудня виповнилося 6 років.

У своєму Instagram артистка опублікувала добірку милих і яскравих фото з іменинницею і трепетне звернення до малятка.

Так, Слава виклала чарівні кадри з Лаурою, коли вона була молодшою, а також зараз.

На деяких фото дівчинка зображена разом з татом Едгаром Камінським, з яким виконавиця розлучилася, проте підтримує дружні стосунки.

Маленька копія мами: Слава Камінська зворушила милими фото дочки-іменинниціМаленька копія мами: Слава Камінська зворушила милими фото дочки-іменинниціМаленька копія мами: Слава Камінська зворушила милими фото дочки-іменинниціМаленька копія мами: Слава Камінська зворушила милими фото дочки-іменинниціМаленька копія мами: Слава Камінська зворушила милими фото дочки-іменинниціМаленька копія мами: Слава Камінська зворушила милими фото дочки-іменинниці

Маленька копія мами: Слава Камінська зворушила милими фото дочки-іменинниці

Слава Камінська підкорила милими знімками дочки-іменинниці (фото: instagram.com/babaslavka)

"Плюшка наша улюблена, яка ж ти неймовірна. Я іноді не вірю, що ти - моя дочка, тому що таких, як ти, потрібно заслужити, намолити, виплакати. Якщо Ангели на землі є, то ти явно одна з них. Наша мудра не по роках дівчинка, з Днем народження! Живи, люби і веселися, і продовжуй радувати світ своєю добротою і харизмою. Тато, Едгар Камінський, я все життя буду тобі вдячна за наших дітей", - душевно привітала доньку Камінська.

У сторіз співачка також поділилася, що напередодні вони з колишнім чоловіком, сином і дочкою сходили в кіно подивитися мультфільм, а також в кафе.

Фоловери Слави приєдналися до привітань і помітили, що Лаура дуже схожа на свою знамениту маму.

  • Ви прекрасні, з днем народження дитину
  • З Днем Народження прекрасну матусю і не менш прекрасне мамине продовження, очаровашку-дочу
  • З днем народження вашу донечку Лауру! Вона у вас дуже красива!!! Принцеса, всього найкращого
  • Яка вона красива, будь щаслива малятко
  • Як зворушливо і неповторно, шикарне привітання
  • Богиня краси
  • Копія мами
  • Неймовірна дівчина. З днем народження Вашу донечку, міцного здоров'я і безтурботного дитинства їй
  • Хороша дочка, здоров'я їй і вам батькам. Ви дійсно повинні один одному дякувати за таких дітей, дуже приємно дивитися коли ви разом