ru ua

MamaRika і з чоловіком розкрили подробиці непростих пологів: "сліпо довірилася як їжачок в тумані"

MamaRika і з чоловіком розкрили подробиці непростих пологів: "сліпо довірилася як їжачок в тумані" MamaRika з чоловіком (фото: instagram.com/mamarika_official)

MamaRika (Анастасія Кочетова) не може натішитися своїм новим статусом мами. У понеділок, 2 серпня, вона народила первістка в одному з приватних пологових будинків Києва. Співачку підтримував її чоловік Сергій Середа, який стійко розділив із зіркою всі тяготи і зізнався, що з появою сина на світ став найщасливішим.

Артистка показала в Instagram парочку фото з сімейного архіву - вони з чоловіком в спеціальних одноразових халатах знаходяться в платі. Сергій ніжно цілує дружину в скроню, а вона обійняла коханого і разом з ним тримається за свій значний животик.

Співачка зізналася - вона відчувала, що стане мамою з дня на день, хоч за прогнозами пологи були заплановані на 10 серпня. Анастасія приїхала з чоловіком в пологовий будинок на плановий огляд, але лікар вирішив залишити артистку в лікарні, адже розумів – вона може народити в будь-який момент.

"Вже вночі я відчула, що мене тягне живіт (тренувальних переймів у мене не було жодного разу, або ж вони були непомітні), тому це відчуття було новим. Будучи під контролем лікаря, під ранок, ми ж зрозуміли - почалося", - розповіла MamaRika.

MamaRika і з чоловіком розкрили подробиці непростих пологів: "сліпо довірилася як їжачок в тумані"

MamaRika народила раніше планового терміну - їй робили кесарів розтин (фото :instagram.com/mamarika_official)

До слова, артистка до пологів ніколи не лежала в лікарні, тому все, що відбувається її кідещо лякало.

"Я як їжачок в тумані сліпо довірилася супер бригаді лікарів, і недарма - тому що в конкретний момент було прийнято рішення робити кесарів розтин", - розкрила деякі деталі знаменитість.

Її чоловік Сергій також поділився своїми враженнями і присвятив коханій дружині пост у фотоблозі. Так, він щиро вважає жінок справжніми героями, і тільки зміцнився в цій думці, коли побачив як його дружина поєднувала цікаве положення з усіма побутовими турботами і примудрялася залишатися красивою і бажаною.

MamaRika і з чоловіком розкрили подробиці непростих пологів: "сліпо довірилася як їжачок в тумані"

Сергій щиро вважає дружину героїнею (фото: instagram.com/serega_sereda)

"Коли я зайшов в операційну, щоб перерізати пуповину, і побачив Настю на столі, а точніше, те як їй складно і через що вона проходить, для того що б дати життя нашому пацану, я зрозумів одну просту річ - з цієї хвилини, цій жінці можна все", - зворушливо озвучив свої думки шоумен.