ru ua

Маша Єфросиніна блиснула фігурою і поскаржилася на невдалу романтику з чоловіком на Мальдівах

Маша Єфросиніна блиснула фігурою і поскаржилася на невдалу романтику з чоловіком на Мальдівах Маша Єфросиніна (фото: instagram.com/mashaefrosinina)

Маша Єфросиніна втекла від холодної осені в теплі краї - разом з чоловіком Тимуром Хромаєвим і 6-річним сином Сашею ведуча насолоджується відпочинком на Мальдівських островах.

На своїй сторінці в Instagram зірка поділилася яскравим фото в купальнику і розповіла про невдалу романтику з чоловіком.

Так, Маша позувала на березі океану на білосніжному пісочку в яскраво-жовтому купальнику з високою талією, білому капелюшку і сонцезахисних окулярах. Вона йде по пляжу, щасливо посміхаючись і демонструючи підтягнуті форми і довгі стрункі ноги.

"Ось і приспів плямистий загар", - підписала знімок теледіва.

Маша Єфросиніна блиснула фігурою і поскаржилася на невдалу романтику з чоловіком на Мальдівах

Маша Єфросиніна похвалилася стрункою фігурою на відпочинку (фото: instagram.com/mashaefrosinina)

Також Єфросиніна поділилася романтичними кадрами в обнімку з чоловіком на тлі барвистих острівних пейзажів. Як зазначила зірка, фото були зроблені їхнім сином, проте він же став причиною того, що запланована романтика і легкість у пари не вдалася.

Маша Єфросиніна блиснула фігурою і поскаржилася на невдалу романтику з чоловіком на Мальдівах

Так, Маша і Тимур надихнулися літньою парою, яка сидить поруч з ними.

"З нами поруч в ресторані щодня сидить незвичайна пара - їм, схоже, сильно по багато років - у нас таких називають літніми... але цих двох язик не повертається так назвати: вони тримаються за руки, весь час сміються і випивають щовечора по пляшці крижаного шампанського. Вона не фарбує волосся, при цьому весь час в мейку і мило так, дуже заливисто сміється з кожного його жарту. Він гладить її по руці і посміхається нам світлою і безтурботною посмішкою щоразу, коли ми зустрічаємося очима", - розповіла ведуча.

Вони з чоловіком вирішили теж бути такою закоханою парочкою, проте щось пішло не так.

"Ми з Тимуром вирішили, що теж хочемо бути такими легкими. Вирішили зробити до цього перший крок, як Саня розбив склянку з соком, впустив тарілку і забруднився соусом з страви, яку ми чекали годину. Так і бути, подумали ми, почнемо бути легкими з завтрашнього дня", - з гумором зазначила Єфросиніна.

Маша Єфросиніна блиснула фігурою і поскаржилася на невдалу романтику з чоловіком на МальдівахМаша Єфросиніна показала романтичні кадри з чоловіком на Мальдівах (фото: instagram.com/mashaefrosinina)