ua en ru

Меган Фокс виходить заміж за свого бойфренда: розкішне кільце і романтичне відео з заручин

Меган Фокс виходить заміж за свого бойфренда: розкішне кільце і романтичне відео з заручин Меган Фокс (фото: instagram.com/meganfox)
Автор: RBC.UA

Музикант Колсон Бейкер, більш відомий як Machine Gun Kelly, зробив пропозицію руки і серця своїй коханій – голлівудській актрисі Меган Фокс. І, безумовно, вона сказала "так".

Майбутнє подружжя зробило на своїх сторінках в Instagram пости зі зворушливими деталями заручин.

Пропозицію хлопець зробив у знаковому для пари місці – де тільки починався їхній роман. "У липні 2020 року ми сиділи під цим баньяновим деревом. Ми просили про магію. Ми не замислювалися про біль, з яким зіткнемося разом за такий короткий і божевільний проміжок часу. Не підозрювали про працю і жертви, яких зажадають від нас відносини. Ми просто були сп'янілі від любові.

Через півтора року, пройшовши разом через пекло і насміявшись більше, ніж я коли-небудь могла собі уявити, я отримала пропозицію. І так само, як і в кожному минулому житті і в кожному житті майбутньої, я сказала "так", – написала Меган.

Machine Gun Kelly похвалився кільцем, яке вийшло дуже символічним. Виріб прикрашають два величезних дорогоцінних камені. "Я знаю, за традицією дарують кільце з одним каменем, але я разом зі Stephen Webster розробив з двома. Смарагд, її камінь за знаком зодіаку, і діамант, мій камінь, на двох смугах шипів, які з'єднуються, як дві половинки однієї душі, формуючи темне серце, символ нашої любові".