ru ua

Меладзе висловився про скандального Моргенштерна: молодь добре відчуває фальш

Меладзе висловився про скандального Моргенштерна: молодь добре відчуває фальш Костянтин Меладзе (фото: instagram.com/meladzemusic)
Автор: Lite

Костянтин Меладзе раптово висловився про творчість скандального російського репера Моргенштерна (Алішер Валєєв), якого нещодавно внесли в чорний список українського Мінкульту. Так, композитор і продюсер зізнався, що не писав би для скандального виконавця. І на те у нього є свої причини.

В інтерв'ю для програми "Люди великого міста" на телеканалі KYIV.LIVE. він назвав запоруку успіху ексцентричного репера у підліткової аудиторії.

"Я займався молодіжними проектами, але це для мене зараз — найскладніша штука, тому що там діють свої алгоритми. Музику для нового покоління має писати людина їхнього віку. Молодь дуже добре відчуває фальш. Ось Моргенштерн близький підліткам, це їх людина, яка говорить з ними на одній і тій же мові", - поділився своєю версією успіху репера у підростаючого покоління композитор.

Меладзе висловився про скандального Моргенштерна: молодь добре відчуває фальш

Російський репер Моргенштерн заборонений в Україні (фото: instagram.com/morgen shtern)

Варто зазначити, що Валєєв вельми дивно відреагував на новину про своє внесення в чорний список Мінкульту. Він зізнався, що обожнює українських шанувальників і сподівається, що збере в Україні стадіон, якщо "дяді в піджаках одумаються".