ua en ru

Мейхер висловилася про головних конкурентів на Танцях з зірками 2020 і фатальних травмах

Мейхер висловилася про головних конкурентів на Танцях з зірками 2020 і фатальних травмах Надія Мейхер ( фото: instagram.com/nadyameiher)

Надія Мейхер розповіла про давньою мрію, якій не судилося збутися

Надій Мейхер в п'ятому проямом ефірі "Танців з зірками 2020" несподівано опинилася в номінації після яскравого танцювально-театрального номеру з партнером Кирилом Васюком. Пара станцювала на головному майданчику країни фрістайл в образі Лисиці Аліси та Кота Базиліо. Їх врятували глядачі, але тепер співачка має намір працювати в два рази більше, щоб не здавати лідерські позиції, адже вона – одна з найсильніших учасниць сезону.

Так, Надія висловилася про пристрасті на паркет під час інтерв'ю для програми "Сніданок з 1+1". Коментуючи свою номінацію в п'ятому ефірі " Танців з зірками 2020", співачка зізналася, що має хороший життєвий і сценічний досвід, тому їй не звикати до випробувань. Також вона висловилася про своїх головних конкурентів – Санту Дімопулос і Юлію Саніну.

"Дівчата трохи молодші за мене, тому час покаже", - відповіла співачка і актриса.

Мейхер висловилася про головних конкурентів на Танцях з зірками 2020 і фатальних травмах

Надія Мейхер і Кирило Власюк тренуються по 5-6 годин в день ( фото: instagram.com/nadyameiher)

Екс-"ВІА Гра" зізналася, що участь у проекті їй дається нелегко, адже з самого спочатку разом з партнером Кирилом Власюком вони показали хороший старт і високий рівень.

"З самого початку наша пара поставила собі досить високу планку. Я вже давно не займалася танцями – 22 роки тому, якщо бути точною. Ну, значить, будемо замість 5-6 годин в день займатися 8", - знайшла вихід з положення знаменитість.

Надія не ставить собі за самоціль перемогти в проекті, а отримує задоволення від процесу – їй подобається ставити задачі і решать их, випробовувати свої можливості і освоювати нові танцювальні напрямки.

Мейхер висловилася про головних конкурентів на Танцях з зірками 2020 і фатальних травмах

Надія Мейхер обожнює танцювати і насолоджується участі в "Танцях з зірками 2020" ( фото: instagram.com/nadyameiher)

"Я займалася народними танцями і хотіла стати професійною танцівницею, але травми мені не дали цієї можливості. І моя любов до танців не пропала", - зізналася співачка.

До речі, Влад Яма прокоментував несподівані результати скандального п'ятого ефіру "Танців з зірками 2020".