ua en ru

Милашка: екс-"ВІА Гра" Міша Романова полонила шанувальників розкішним декольте

Милашка: екс-"ВІА Гра" Міша Романова полонила шанувальників розкішним декольте Міша Романова (instagram.com/misharomanova/)
Автор: Lite

Макс Барських нещодавно розповів про свої стосунки з экс-"ВІА Грою" Мішею Романовою, сина якого він навіть хрестив. Виявляється, молодих людей багато чого поєднувало.

Сама Романова в своєму мікроблозі про особисте життя не поширюється, зате любить порадувати шанувальників не тільки своєю творчістю, а й гарячими знімками. Так, Міша запостила фото в яскравому піджаку з блискітками і розкішним декольте.

Стильна зачіска в дусі Голівуду і стриманий, але в той же час яскравий макіяж - співачка викликала справжній захват у своїх фоловерів. Також варто звернути на стиль - легкий загар, атхітектурні брови, тіні, який підкреслили колір очей співачки, - Міша показала відмінний приклад макіяжу для новорічної вечірки. Вчимося у кращих!

Милашка: екс-"ВІА Гра" Міша Романова полонила шанувальників розкішним декольте

Миша Романова (фото: instagram.com/misharomanova/)

"Яка гарна, "Милашка", "Красива", "Дуже красива", "Вогонь", "Осяяла стрічку!", - написали шанувальники під знімком.

Нагадаємо, у вересні цього року Меладзе показав новий склад "ВІА Гри". На зміну блондинці Еріці Герцег і брюнетці Ользі Меганскій прийшли блондинка Ксенія Попова і брюнетка Софія Тарасова. А Уляна Синецька зберегла своє місце в тріо. Що з цього вийшло - слухайте новий хіт.