ua en ru

Не міг дивитися на себе в дзеркало: Олег Винник зробив гучну заяву

16:00 05.11.2020 Чт
2 мин
Олег Винник розповів, як себе почуває після перенесеного коронавірусу
Не міг дивитися на себе в дзеркало: Олег Винник зробив гучну заяву Олег Винник (фото: facebook.com/OleggVynnykofficial)

Олег Винник кардинально схуд після перенесеного коронавірусу. Співак розповів, як себе почуває і чим планує зайнятися в майбутньому.

Підступна хвороба змусила виконавця завчасно зійти з дистанції "Танців з зірками". Він в інтерв'ю журналу "Viva!" розповів, чи планує повернутися на паркет в наступному сезоні.

Артист зізнався, що виграш на проекті ніколи не був його метою. Він прийшов на "Танці", щоб проявити себе в новому амплуа, але потім у нього з'явилися амбіції на шоу.

"Але на шляху можуть виникати непередбачені речі, наприклад, коронавірус. І це ніяка не відмазка, а гірка правда. Чесно кажучи, коли я захворів, то нудьгував по паркету. Зрозумів, як круто, що зі мною трапилася така історія. Спочатку, під час перших тренувань, довелося понервувати, тому що танці - це шок для тіла і мозку, не все відразу виходить. Але настав момент, коли на репетиціях я почав кайфувати і навіть час від часу дивитися на своє відображення в дзеркалі - дуже довго я цього робити не міг", - згадує артист.

Також він додав, що відчуває себе здоровим. Але не до кінця відновилася здатність відчувати запахи і смак їжі. Крім того, змінилося тіло.

"Виникли почуття, яких раніше не було. Наприклад, я почав по-іншому відчувати своє тіло. М'язи стали набагато легше. За час участі в "Танцях з зірками" і в період хвороби в сукупності я втратив 10 кілограмів", - зазначив Олег Винник.

Нагадаємо, що Олег Винник та Олена Шоптенко покинули проект після шостого ефіру. Вони пропустили два випуски, та згідно з правилами шоу повинні були піти. Тим не менш учасники проекту просили організаторів порушити правило і повернути Вінника на паркет. Повернутися йому дозволили, але співак відмовився.

Нагадаємо, що на проекті "Танці з зірками" залишилося всього п'ять пар. Під час останнього, 10 ефіру, шоу залишили Ольга Фреймут та Ілля Падзина. Їхній виліт, до речі, викликав чималий скандал.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: