ua en ru

Не могла з нею спілкуватися: Камінська назвала Смеюху "тупою" і "без мізків"

Не могла з нею спілкуватися: Камінська назвала Смеюху "тупою" і "без мізків" Слава і Віка з "НеАнгелів" (фото: instagram.com/neangely.official)
Автор: Styler

Українська співачка і екс-солістка групи "НеАнгели" Слава Камінська розкрила нові подробиці гучного конфлікту з колишньою колегою по групі Вікою Смеюхою.

В "Світському житті" артистка поділилася, що у них були погані стосунки з самого початку існування групи, проте вона не збиралася виносити це на загальний огляд.

Співачки практично не спілкувалися поза роботою. Через конфлікти Слава разів шість намагалася піти з колективу. При цьому Камінська визнає, що дійсно могла вдарити колегу, але і та піднімала на неї руку.

Слава вважає, що все це вже в минулому і не варто його виносити на публіку.

"У кожному жіночому колективі є якісь трабли, але ніхто не ходить і не виносить це: "Мене били!". Але вона теж мене била, коли я була вагітна, і що? Я не ходжу по всіх недоЗМІ, недоблогерам, які вважають, що вони журналісти, і не розповідаю про цю фігню. Я не буду займатися цим брудом, фу. Ми працювали 15 років. Ну навіщо?" - заявила виконавиця.

За словами Камінської, Смеюха намагалася вдарити її, вагітну, в живіт. А одного разу проклинала її дітей за те, що лягла на її подушку. Крім того, екс-колега теж над нею знущалася - наприклад, під час спільних інтерв'ю.

"Ми на зйомках, Я даю інтерв'ю. Коли мене знімають, вона спеціально просить включити музику, щоб мене не було чутно. Вона провокує, а я як дура на ці провокації ведуся", - зазначила Слава.

Не могла з нею спілкуватися: Камінська назвала Смеюху "тупою" і "без мізків"

У солісток "НеАнгелів" були напружені відносини всі 15 років існування групи (фото: instagram.com/neangely.official)

Співачка додала, що терпіти все це її змушували гонорари, які вони отримували за концерти, щоб утримувати дітей і допомагати мамі. Втім, зірка все ж 5 або 6 разів намагалася піти з групи.

"Тому що я не могла з нею спілкуватися. Я не можу терпіти тупість. Може, я і аб'юзер, може і займалася булінгом, але працювати з тупою стільки років неможливо", – заявила Камінська.

Артистка стверджує, що їх сварка нібито не є піаром, а йти на примирення з Вікою вона не збирається.

"Не хочу. Розмовляти можна з людиною, яка тебе розуміє і у якої мізки є. Нехай мене проклянуть всі її фанати, але так воно є. Ну подивися на ці концерти. Там же букви до слів, а слова в речення... іспанський сором. Те, що вона говорила - аааа!" - сказала Слава.