ua en ru

Як можна бути такою красивою? Алессандра Амбросіо показала ідеальне тіло в "невидимому" бікіні

Як можна бути такою красивою? Алессандра Амбросіо показала ідеальне тіло в "невидимому" бікіні Алессандра Амбросіо (фото: instagram.com/alessandraambrosio)
Автор: Lite

Алессандра Амбросіо знову почала свій "спам" з райських островів. Модель, відома своєю любов'ю до пляжних образів, демонструвала вже всі відтінки купальників. А цього разу її вибір припав на бікіні блідо-рожевого відтінку, що "загубилося" на тілі. Завдяки такому ефекту з першого погляду здається, що дівчина і зовсім роздягнена і ніщо не заважає розглянути її струнке ідеальне тіло.

Як можна бути такою красивою? Алессандра Амбросіо показала ідеальне тіло в "невидимому" бікініЯк можна бути такою красивою? Алессандра Амбросіо показала ідеальне тіло в "невидимому" бікініЯк можна бути такою красивою? Алессандра Амбросіо показала ідеальне тіло в "невидимому" бікініМодель у новому пляжному образі (фото: instagram.com/alessandraambrosio)

Алессандра доповнила купальник легкою зеленою накидкою з рожевими квітами, а також своїми улюбленими мінімалістичним прикрасами. Дівчина обожнює намиста, браслети і підвіски в кілька рядів, далеко не завжди вибираючи коштовності. Вона розпустила волосся, давши йому вільно майоріти. А макіяж зробила в тон купальнику.

Модель запостила кілька фото, на яких лежить на розкішній яхті, підставивши засмагле тіло сонцю. Виглядає вона спокійною і щасливою. Амбросіо не раз зізнавалася, що океан для неї - джерело справжнього щастя, спокою і гарного настрою.

Фанати ж не могли не відзначити зовнішньої привабливості 39-річної зірки. "Ти досконала", "Як можна бути такою красивою?", "Це просто зводить мене з розуму", "Вау", "Богиня", - пишуть вони під постом.

Раніше модель показала свої улюблені вправи для досконалого тіла.