ua en ru

Музична сповідь: Тіна Кароль випустила альбом і кліп-трилогію "Знайти своїх"

Музична сповідь: Тіна Кароль випустила альбом і кліп-трилогію "Знайти своїх" Тіна Кароль (фото: instagram.com/tina_karol)

Новий альбом співачка присвятила своєму 15-річному творчому шляху

Українська поп-діва Тіна Кароль у свій ювілейний рік, присвячений 15-річчю на сцені, випустила новий альбом і презентувала кліп-трилогію "Знайти своїх", що складається з трьох заголовних пісень нового однойменного альбому.

Цей незвичайний міні-фільм є емоційним пазлом, який складається у відповідь на запитання: "У чому полягає щастя?"

Кароль виконала в трилогії роль героїні, якій люди довірили найпотаємніші секрети своїх душ. Для одних Тіна рятувальний круг, для інших справедливий вирок. Щастя в житті кожної людини полягає в набутті.

Музична сповідь: Тіна Кароль випустила альбом і кліп-трилогію "Знайти своїх"

Режисер трилогії Стас Морозів об'єднує в одну цільну історію три пісні-визнання співачки: "Знайти своїх", "Човник" та "Небо". Наймасштабніша відеоробота співачки є в той же час її крихкою музичною сповіддю.

"Знайти своїх - це щастя, втратити - випробування. Але набуття "своїх" можливо тільки тоді, коли перестаєш шукати", - каже Тіна, яка своїх людей, відданих шанувальників, давно знайшла.

Зазначимо, що обкладинкою альбому "Знайти своїх" стала скульптура знаменитого українського скульптора Володимира Цісарика, який, будучи натхненним Тіною Кароль, зобразив співачку в образі сильфа, що стоїть на землі на двох тендітних пір'їнах своїх крил.

Музична сповідь: Тіна Кароль випустила альбом і кліп-трилогію "Знайти своїх"

"Тіна Кароль - єдина співачка, яка є одночасно і творцем, і музою", - прокоментував скульптор натхнення у створенні цієї знакової роботи.

Музична сповідь: Тіна Кароль випустила альбом і кліп-трилогію "Знайти своїх"Музична сповідь: Тіна Кароль випустила альбом і кліп-трилогію "Знайти своїх"

Тіна Кароль показала кадри з кліпу-трилогії "Знайти своїх" (фото: прес-служба)

Шанувальники Кароль бурхливо висловлюють свої емоції в коментарях під відео.

  • Дуже круто. Особливо сподобалися перші дві пісні. Моя улюблена українська артистка.
  • Кожна пісня наповнена глибоким змістом, дуже інтелектуальна музика, яка не всім зайде ) Але як назва альбому, так і пісні знайдуть" своїх " поціновувачів!) Тіно, ви неймовірно талановита людина. Спасибі вам за вашу творчість, клопітку роботу та цілеспрямованість. Браво!))
  • Це неймовірно красиво та душевно! "Твої завжди з тобою"!
  • Тина, это неизведанный Космос, это сложившийся бренд, который она создала сама, на протяжении долгих лет, сумев притягивать к себе однозначно лучших и создавать, творить... Поражает ее сила!—сила духа, сила мысли, сила любви и голоса... таких, как она больше нет. Точка.
  • Це втілення мистецтва у чистому вигляді!!!
  • Все, що робить Тіна дуже професійно і має глибокий зміст. Перше прослухування-шок! Друге-кайф. І з кожним разом хочеться слухати ще і ще.

Нагадаємо, раніше Тіна Кароль розсекретила свою вагу і розповіла про режим харчування.

Також повідомлялося, що Тіна Кароль приголомшила відвертим вбранням з глибоким декольте на шоу Танці з зірками 2020.