ru ua

Непристойні жести і образливі слова: Остапчук принижує свою наречену?

Непристойні жести і образливі слова: Остапчук принижує свою наречену? Остапчук і Горняк не такі вже й щасливі разом, вважають деякі юзери (фото: instagram.com/vova_ostapchuk)
Автор: Lite

Ставлення телеведучого до його дівчини Христини Горняк викликали жаркі спори в мережі

Володимир Остапчук останнім часом на слуху. Популярний телеведучий не соромиться виносити своє особисте життя на публіку, ділячись найменшими його подробицями в Instagram.

Втім, Христина Горняк, якій ведучий шоу "Маска" на каналі "Україна" нещодавно зробив пропозицію руки і серця, ні в чому не поступається своєму майбутньому чоловікові. Дівчина активно розвиває свій блог, одним з головних героїв якого, зрозуміло, є сам Остапчук.

Але якщо раніше спільні сторіз і пости носили ідилічний характер, викликаючи у фанатів напади розчулення, то буквально днями пара змусила шанувальників засумніватися в порядності нареченого.

Так, в одній зі своїх історій Христина показала, як вони вирішують, чим будуть вечеряти. Дівчина, яка разом з коханим зараз перебуває на карантині, запропонувала корисний варіант: кашу з авокадо. Тоді як Володимир віддав перевагу не дуже здоровій їжі – піці. Наречені почали сперечатися, а після цього Горняк запропонувала шанувальникам проголосувати, хто ж переможе. Після того дівчина виклала нову історію зі своєю "поразкою".

Непристойні жести і образливі слова: Остапчук принижує свою наречену?

Остапчук посперечався з нареченою

Треба відзначити, що цього разу Володимир не був дуже ніжний з Христиною. Він наполягав на своєму виборі і в розмові дозволив собі показати нареченій непристойний жест. Незважаючи на те, що сама Горняк відреагувала на нього сміхом, шанувальникам здалося, що це тривожні дзвіночки. Вони заходилися писати Христині численні повідомлення:

  • Це неповажний гумор. Можна і дупу жартома перед особою всунути...
  • Це неповага до жінки, навіть якщо це жарт (поганий жарт)
  • Це негарно у відношенню вас, дуже негарно...
  • Вибачте, але якщо ви зараз будете дозволяти такі жести, образливі слова на кшталт "дури", ви і не помітите, як він сяде на шийку і звісить ніжки...

У відповідь на бурхливі послання від своїх фоловерів Христина записала звернення, в якому закликала всіх бути простішими і вміти посміятися. А також запостила тих коментаторів, яким жарт здався цілком смішним.

Непристойні жести і образливі слова: Остапчук принижує свою наречену?

Непристойні жести і образливі слова: Остапчук принижує свою наречену?

Судячи з усього, з відносинами Христини і Володимира - все ок. І це добре

Нагадаємо, що Остапчук і Горняк скасували весілля прямісінько напередодні свята. Причиною стало те, що ведучий захворів коронавірусом.

Пізніше Володимир розповів, як пережив найважчі дні хвороби, яка крокує світом і не жаліє навіть зірок шоу-бізнесу.