ru ua

Неймовірно молодить: 51-річна Дженніфер Лопес змінила відтінок волосся і стала ще красивіше

Неймовірно молодить: 51-річна Дженніфер Лопес змінила відтінок волосся і стала ще красивіше Дженніфер Лопес (фото: instagram.com/jlo)
Автор: Lite

Дженніфер Лопес показала новий образ: зірка трохи змінила колір волосся і стала ще більш привабливою.

Фото 51-річної знаменитості просто підкорило її фанатів.

Дженніфер Лопес і Алекс Родрігес вирішили показати, що їхня робота над відносинами принесла перші плоди. Так, вони знову готові публікувати спільні фото. Поки що - хоча б заради роботи. Обидві зірки представили співпрацю з виробником вітамінів і добавок Goli Nutrition.

Неймовірно молодить: 51-річна Дженніфер Лопес змінила відтінок волосся і стала ще красивіше

Алекс виставив спільне фото (фото: instagram.com/AROD)

"Світові ікони Дженніфер Лопес і Алекс Родрігес приєдналися до нашої команди, щоб надати світові інноваційні продукти, які роблять здоровий спосіб життя простим і смачним!", - написали на сторінці бренду.

Сам бейсболіст вирішив показати спільне з Дженніфер фото, написавши: "ЦЕ ОФІЦІЙНО! Ми частина сім'ї @goligummy! Ми з Дженніфер дуже раді оголосити, що об'єднали зусилля з Goli Nutrition. Вони зробили революцію в індустрії здоров'я і гарного самопочуття, випустивши інноваційні, смачні і живильні жувальні мармеладкі!".

Неймовірно молодить: 51-річна Дженніфер Лопес змінила відтінок волосся і стала ще красивішеНеймовірно молодить: 51-річна Дженніфер Лопес змінила відтінок волосся і стала ще красивішеСпівачка у відмінній формі (фото: instagram.com/jlo; instagram.com/goligummy)

На знімку пара демонструє продукти, тісно притулившись один до одного. Але сама співачка не поспішає постити спільні з Алексом фото. По всій видимості, проблеми до кінця не з'ясовані. Можливо, це і змусило її взятися за себе ще більше.

Красуня пофарбувала волосся в новий відтінок, який зробив її ще більш привабливою. На новому знімку у своєму блозі вона виглядає настільки молодо, що фанати не змогли стримати слів захоплення: "Дивна", "Як ти можеш тільки молодіти", "Найкрасивіша в світі"...