ru ua

Наречена Володимира Остапчука зізналася, чи візьме його прізвище після весілля

Наречена Володимира Остапчука зізналася, чи візьме його прізвище після весілля Володимир Остапчук та Христина Гірник (фото: instagram.com/kristygor)

Закохані поєднаються законним шлюбом 15 жовтня

Вже через кілька днів шоумен Володимир Остапчук зіграє друге весілля - 15 жовтня відбудеться його одруження з нотаріусом Христиною Горняк. До весілля, яке пройде у вузькому колі найближчих вже все готово, а дівич-вечір і парубочий вечір успішно відгуляні.

У програмі "Зірковий шлях" телеведучий розповів, чи не страшно йому прощатися з холостяцьким життям, а Христина зізналася, чи буде брати прізвище чоловіка після одруження.

За словами Володимира, у нього немає абсолютно ніяких побоювань за прощання зі статусом холостяка.

"Мені вже 36 років, я вже був у шлюбі, тому для мене холостяцьке життя – це якась річ, яка не пам'ятаю, коли була. Ні, не страшно взагалі нічого. Мені комфортно в цих відносинах, тому логічно, що після року, навіть більше, ми вирішили зробити весілля", – розповів Остапчук.

Пара з нетерпінням чекає свій особливий день – 15 жовтня. До речі, саме тоді в Україні на одну людину з прізвищем Остапчук стане більше - так вирішила Горняк.

"Звичайно, я буду брати прізвище Володимира, незважаючи на те, що потім буде тяганина з документами. Я нотаріус, мені потрібно змінити печатку, документи. Але нічого страшного. Я буду Христина Остапчук – це дуже красиво", – зазначила наречена.

Наречена Володимира Остапчука зізналася, чи візьме його прізвище після весілля

Христина Горняк на дівочій вечірці (фото: instagram.com/kristygor)

Раніше ми писали, що Остапчук поскандалив зі "Світським життям" через своїх дітей від першого шлюбу і їх підтримки.