ua en ru

Ніжна і яскрава Кері: топ образів актриси, яка отримає Оскар 2021 за кращу жіночу роль

Ніжна і яскрава Кері: топ образів актриси, яка отримає Оскар 2021 за кращу жіночу роль Кері Малліган претендентка на Оскар 2021 (колаж РБК-Україна)

Британська актриса Кері Малліган, найбільш відома глядачам завдяки участі у фільмах "Великий Гетсбі", "Виховання почуттів" і "Дике життя", вже номінувалася на премію Оскар 2021. Але в цьому році, схоже, заповітна статуетка від неї не втече.

Церемонія нагородження премії відбудеться в цьому році 25 квітня. Але кінокритики і букмекери вже сьогодні зробили свої прогнози. Перше місце серед претенденток на кращу жіночу роль займає саме Кері, яка підкорила світ завдяки зйомкам у фільмі "Дівчина, що подає надії".

Також фільм виставлений в номінаціях "Кращий фільм", "Кращий режисер", "Кращий оригінальний сценарій" і "Кращий монтаж фільму".

Картина розповідає про долю 30-річної жінки Кессі Томас, яка не змогла змиритися з жорстоким поводженням з її кращою подругою і вирішує вершити своє правосуддя.

За цю роль Малліган вже була удостоєна звання Кращої актриси року выд Національної ради кінокритиків США, а також отримала номінацію на премію "Золотий глобус" в категорії "Краща актриса (драма)" і номінацію на премію Гільдії кіноакторів США.

Ніжна і яскрава Кері: топ образів актриси, яка отримає Оскар 2021 за кращу жіночу роль

Малліган в ролі Кессі Томас (кадр з фільму "Дівчина, що подає надії")

Втім, конкуренція у Кері більш ніж гідна. В номінації "Краща актриса" блищать Андра Дей, Френсіс Макдорманд, яка вже отримала раніше дві статуетки, Віола Девіс і Ванесса Кірбі.

Сама Кері зізнається, що роль далася їй нелегко і вимагала серйозної підготовки.

"Ця роль стала для мене своєрідним дослідженням того, на що здатна жінка у гніві", - каже вона.

Тим не менш, в реальному житті Кері ніжна і м'яка, вона обожнює свою сім'ю і дітей. А ще - розкішні образи для червоних доріжок. Напередодні церемонії милуємося найбільш стильними з них.

Ніжна і яскрава Кері: топ образів актриси, яка отримає Оскар 2021 за кращу жіночу рольНіжна і яскрава Кері: топ образів актриси, яка отримає Оскар 2021 за кращу жіночу рольНіжна і яскрава Кері: топ образів актриси, яка отримає Оскар 2021 за кращу жіночу рольНіжна і яскрава Кері: топ образів актриси, яка отримає Оскар 2021 за кращу жіночу рольНіжна і яскрава Кері: топ образів актриси, яка отримає Оскар 2021 за кращу жіночу рольНіжна і яскрава Кері: топ образів актриси, яка отримає Оскар 2021 за кращу жіночу рольНіжна і яскрава Кері: топ образів актриси, яка отримає Оскар 2021 за кращу жіночу рольНіжна і яскрава Кері: топ образів актриси, яка отримає Оскар 2021 за кращу жіночу рольНіжна і яскрава Кері: топ образів актриси, яка отримає Оскар 2021 за кращу жіночу рольНіжна і яскрава Кері: топ образів актриси, яка отримає Оскар 2021 за кращу жіночу роль

Кері Малліган (фото: Getty Images)

Додамо, що церемонію вручення статуеток премії Оскар 2021 можна буде спостерігати в прямому ефірі на каналі "Україна" в ніч з неділі на понеділок, 26 квітня.