ua en ru

Я нікого не ненавиджу: дівчина Бреда Пітта розповіла, як ставиться до Анджеліні Джолі

Я нікого не ненавиджу: дівчина Бреда Пітта розповіла, як ставиться до Анджеліні Джолі Ніколь Потуральскі (фото: instagram.com/nico.potur)
Автор: Lite

Модель відповіла шанувальникам

Нова дівчина Бреда Пітта Ніколь Потуральскі набирає популярність в мережі. Кількість фоловерів на її сторінці в Instagram неухильно зростає. І здебільшого це люди, яким небайдуже особисте життя красуні. Варто дівчині викласти нове фото, як під ним тут же виникають гарячі суперечки про колишню дружину 56-річного Пітта.

Я нікого не ненавиджу: дівчина Бреда Пітта розповіла, як ставиться до Анджеліні Джолі

Ніколь Потуральскі (фото: instagram.com/nico.potur)


Кілька годин тому на сторінці моделі з'явився новий пост. Вона показала фото в сукні-сорочці соковитого оранжевого відтінку. Образ вийшов стильним і спокусливим – вбрання відмінно підкреслило досконале тіло молодої коханої оскароносного красеня. Доповнили його сумочка і окуляри. «Щасливі люди нікого не ненавидять», – написала Ніколь досить інтригуючий підпис.

Я нікого не ненавиджу: дівчина Бреда Пітта розповіла, як ставиться до Анджеліні Джолі

Коментарі і відповідь Ніколь (фото: скріншот instagram.com/nico.potur)

Фанати одразу ж розглянули в ньому іронію. Нібито так Потуральскі висловила свою думку про колишню дружину Бреда Пітта, яка, за чутками, просто в люті від нових відносин екс-чоловіка. «Якщо так, то чому ти і Бред ненавидите Анджеліну Джолі? Застосовуй на собі те, що радиш іншим, дівчина», – написав один з її послідовувачів. На що Ніколь відповіла коротко і ясно: «Я нікого не ненавиджу».

Однак це не заспокоїло фоловерів, вони поцікавилися, чому тоді вона видаляє зі свого профілю всі коментарі про Анджеліну. При цьому негативні слова про себе залишає. Також адміністратор аккаунта Бранджеліна поцікавився, чому Ніколь регулярно переглядає їх сторіз, якщо Джолі їй так байдужа. На це Потуральскі відповідати не стала.