ru ua

Ношу "короніала": Василіса Фролова вперше стане мамою

Ношу "короніала": Василіса Фролова вперше стане мамою Василиса Фролова чекає дитину (фото: instagram.vasyafrolova)

42-річна українська ведуча поділилася радісною новиною з підписниками

Популярна українська ведуча Василіса Фролова чекає первістка. Про цю щасливу звістку 42-річна знаменитість повідомила на своїй сторінці в Facebook.

"На самому початку карантину прогнозувала, що передчуваю демографічний сплеск. І ось природа навколо мене очистилася настільки, що і сама тепер ношу "короніала", – іронічно написала Фролова.

Також ведуча дала інтерв'ю з приводу своєї вагітності журналу Elle. У ньому вона розповіла, що завагітніла, коли відпустила ситуацію і зараз насолоджується своїм новим становищем.

"Безумовно, я зараз переповнена звичайними "вагітними" питаннями, мій фокус інтересів абсолютно змістився. І мені це подобається", - поділилася ведуча.

Василіса зазначила, що всередині у неї все змінилося і вона щаслива, що відчуває це стан.

Ношу "короніала": Василіса Фролова вперше стане мамоюВасиліса Фролова вагітна (фото: tendersky.com)

"З одного боку, я завжди відзначаю, що у мене тепер все змінилося. Але от коли хочу це пояснити іншим, розумію, що конкретизувати нема чого. Просто помічаю, що світ мені почав посміхатися. Люди посміхаються мені частіше, а з іншого боку розумію, що напевно, вони відзеркалюють мене. Стан справді чарівний. Кажуть, жінка світиться зсередини. Згодна, це світиться дитина. Так шкода, що це не можуть відчувати чоловіки", - розповіла Василина.

Нагадаємо, що Василіса Фролова родом з Харкова. Її справжнє ім'я Юлія. Вона працювала моделлю, а в 2003 році стала ведучою на каналі М1. Зараз Фролова продовжує свою кар'єру телезірки на телеканалі "Прямий" і веде ефіри на Радіо "НВ".

Як ми раніше писали, вагітна Емма Робертс блищить у відвертій зйомці від українського фотографа.