ua ru

Знеболюючі і два тижні спокою: Ребрик через травму опинилася на руках у чоловіка

Знеболюючі і два тижні спокою: Ребрик через травму опинилася на руках у чоловіка Лілія Ребрик з дочками (фото: instagram.com/liliia.rebrik)

Лілія Ребрик вражає шанувальників своєю енергійністю і працьовитістю, а ще у неї можна повчитися позитивному настрою і вмінню завжди бути у відмінному настрої, що б не сталося.

Так, на сторінці в Instagram вона поділилася романтичним відео, на якому чоловік Андрій Дикий носить кохану на руках і цілує її.

Але реальність виявилася не такою райдужною, як у ролику – ведуча підвернула ногу, а її турботливий чоловік вирішив полегшити коханій дружині непростий період через отриману травму.

До слова, незважаючи на проблеми зі здоров'ям, Лілія виглядала просто приголомшливо. На ній - червона сукня від Natali Bolgar, вартістю 2298 грн. Бавовняне плаття-міді вільного силуету з текстильним поясом і подвійним рукавом-крильцями на бретелях, а також воланом внизу ідеально виглядало на ведучій. Вона доповнила вбрання трендовим взуттям - шльопанцями на плоскій підошві з плетінням.

Андрій легко підхопив чарівну Лілію на руки і закрутив її. Поцілував міцно в щоку і дуже акуратно посадив на крісло в студії ранкової програми, ведучою якої вона є.

"У кого понеділок день важкий, а у мене таким виявився четвер! І що цікаво - ніяких "впав-отямився-гіпс"! Схема була така: "впав-отямився-пошкодження зв'язки", і це дорівнює двом тижням в бандажі, спокою, без підборів і на знеболювальних! Але і не думайте: навіть це не виб'є мене з ладу! P. S. Правда, чоловікові таки довелося нести мене на руках", - зазначила вона.

Шанувальники тут же кинулися залишати слова підтримки для тавмированної знаменитості і бажати їй якнайшвидшого одужання і повернення до повноцінного життя.