ru ua

Обожнюю її: Потап зробив несподівану заяву про тещу

Обожнюю її: Потап зробив несподівану заяву про тещу Потап (фото: instagram.com/realpotap)
Автор: Lite

Потап надовго залишився вдома один. Поки його дружина Настя Каменських зайнята важливою і потрібною місією-вона відновлює сили в Мексиці і знімає реаліті шоу "Дівчата рулять" (разом із зіркою в Тулум вирушили її мама Лідія Петрівна і найкраща подруга, дизайнер Анна Андрійчук). До слова, Потап неохоче відпустив кохану, адже звик, що вони відпочивають у цій країні разом. Але тепер з Києва підтримує дружину і тещу, яку дуже любить та шанує.

Так, Потап вирішили прокоментувати в Instagram вихід нового епізоду і розповісти про своє ставлення до тещі Лідії Петрівни.

"божнюю їх пригоди. Навіть коли вони конфліктують я знаю, що з ними поруч Лідія Каменких, а я обожнюю її. Мудра, добра і красива моя теща. Єдине, Лідочка, сумую за твоїм борщем", - зробив зізнання Потап.

А про дружину і її кращу подругу Анну Завгородню-Андрійчук репер відгукувався так: "Це взагалі тріщалки 24/7, головне, що вони дуже веселі і справжні".

До слова, в четвертій серії реаліті "Дівчата рулять" Настя з подругами і мамою вирушила в сеноти –священні печери.

"Мексика багата на" місця сили". Індіанці майя вважали, що сеноти - це брама в потойбічний світ, первозданне джерело енергії для всього живого", - поділилася співачка.

Обожнюю її: Потап зробив несподівану заяву про тещу

Настя Каменських з мамою і подругою з користю проводить час в Мексиці (фото: instagram.com/kamenskux)

Так, невгамовна компанія дівчаток і їх беззмінний оператор Роман побували в місцевих сенотах.

Обожнюю її: Потап зробив несподівану заяву про тещу

Настя з мамою, подругами і оператором занурилася в священні печери майя (фото: instagram.com/kamenskux)

"Для мене сеноти - це те місце, яке варто відвідати кожній людині хоч раз в житті. Це справжній підземний світ, створений природою мільйони років тому, що ввібрав в себе безліч таємниць, легенд та історій. Стародавні майя вважали їх води священними. І коли ми з дівчатками опинилися тут, то зрозуміли чому. Кришталево чиста вода, яка заворожуюче мерехтить від променів сонця, що пробиваються вглиб печери звідкись зверху. І неймовірна тиша і умиротворення. Тут ти ніби зливаєшся з природою і відчуваєш, як її давня сила очищає і наповнює тебе", - поділилася враженнями артистка.