ua en ru

Відверті фото нареченої фаворита "Танців з зірками": дуже гаряча!

Відверті фото нареченої фаворита "Танців з зірками": дуже гаряча! Наречена Тараса Цимбалюка Тіна Антоненко (фото: instagram.com/tina_antonenko)

Майбутня дружина Тараса Цимбалюка Тіна Антоненко заворожує пікантними фото

Тіна Антоненко – талановитий візажист і фотограф, яка працювала з багатьма українськими зірками. Але, як це буває часто, найбільшу популярність дівчині приніс роман з популярним актором і фаворитом шоу Танці з зірками 2020 Тарасом Цимбалюком. А в одному з недавніх ефірів артист зробив Тіні пропозицію руки і серця. Романтичний епізод буквально сколихнув мережу, і тепер до пари прикута загальна увага.

Сама Тіна була схвильована подіями не менше, ніж фанати. Дівчина помітно розгубилася і навіть не вимовила чітко заповітне "так". Зате пізніше у своєму Instagram висловила думки з цього приводу.

"Одинадцять років я працювала за лаштунками, і ніколи б не подумала, що вийду з них з такого приводу. Спасибі моєму самому чудовому Тарасу за цю розкішну (не побоюся цього слова) можливість... Чи чекала я? Я відчувала готовність коханого запросити мене в новий етап наших відносин, але до його вибору зробити це у такій приголомшливій компанії глядачів я була однозначно не готова..." - написала Тіна.

Вперше розповісти про свій роман пара вирішила ще в грудні 2019-го року. Тоді закохані провели вікенд в Парижі і поділилися з фанатами у своїх соцмережах романтичними світлинами. На сторінці дівчини з тих пір часто з'являлися зворушливі послання своєму мужчині. Крім того, вона частенько публікує свої гарячі і відверті фото. Ми пропонуємо вам насолодитися красою майбутньої дружини Тараса Цимбалюка, в тому числі - на знімках з її коханим.

Відверті фото нареченої фаворита "Танців з зірками": дуже гаряча!Відверті фото нареченої фаворита "Танців з зірками": дуже гаряча!Відверті фото нареченої фаворита "Танців з зірками": дуже гаряча!Відверті фото нареченої фаворита "Танців з зірками": дуже гаряча!Відверті фото нареченої фаворита "Танців з зірками": дуже гаряча!Відверті фото нареченої фаворита "Танців з зірками": дуже гаряча!Відверті фото нареченої фаворита "Танців з зірками": дуже гаряча!Відверті фото нареченої фаворита "Танців з зірками": дуже гаряча!Відверті фото нареченої фаворита "Танців з зірками": дуже гаряча!Відверті фото нареченої фаворита "Танців з зірками": дуже гаряча!Відверті фото нареченої фаворита "Танців з зірками": дуже гаряча!Відверті фото нареченої фаворита "Танців з зірками": дуже гаряча!

Наречена Тараса Цимбалюка Тіна Антоненко (фото: instagram.com/tina_antonenko)

Дивіться гарячі фото моделі-ангела з розкішним тілом і милим личком.

Крім того, пропонуємо вам підбірку пристрасних знімків вже дорослої зірки "Сватів" в спокусливих образах.