ua en ru

Пікантний вінтаж: Даша Астаф'єва підірвала мережу спокусливими танцями в обтягуючих нарядах

Пікантний вінтаж: Даша Астаф'єва підірвала мережу спокусливими танцями в обтягуючих нарядах Даша Астаф'єва (instagram.com/da_astafieva/)
Автор: Lite

Даша Астаф'єва блиснула принадами на спокусливому відео

Даша Астаф'єва ніколи не славилася скромністю. Даша обожнює розбурхувати мережу млосним фото в своєму Instagram. Співачка нагадує своїм хейтерам: на сексуальної енергії будується все, так що для неї - цілком природно так виражати себе.

А на цей раз артистка запостила коротке відео в пікантних вінтажних вбраннях. Співачка змінює сукні та костюми, демонструючи як би між іншим "шматочки" оголеного тіла і спокусливо кружляє по кімнаті. Кружляє Даша не просто так: все це - заклик врятувати планету від скуповування непотрібного мотлоху, адже якщо носити речі з вінтажних магазинів та секондів, Землі стане трохи легше дихати.

"Кругообіг речей - найкраще, що ми можемо зробити для планети. У 21-му столітті неможливо ігнорувати рух, за яким йде весь світ. Ми - за свідоме споживання!", - написала зірка під відео.

Звісно, шанувальники згодні з Дашею, правда, бурю захоплення, як зазвичай викликали не скільки вбрання співачки, скільки її шикарна фігура під ними. Зірку назвали справжньою королевою і подякували за натхнення.

Нагадаємо, що раніше на своїй сторінці в Instagram артистка опублікувала відвертий пост. Її часто звинувачують у надмірній відвертості, адже вона не соромиться демонструвати красу оголеного тіла на камеру і виставляти пікантні фото на загальний огляд. Даша на це відповіла так: "На сексуальної енергії будується все. Це і є двигун, розвиток глобальних процесів. Я пишу, щоб вкотре нагадати вам, що прийняття себе і своєї сексуальності, свободи і щирості допомагає кожному з нас розвиватися, пізнавати себе через задоволення!".