ua en ru

Дуже погано мені: Регіну Тодоренко терміново госпіталізували на Балі

Дуже погано мені: Регіну Тодоренко терміново госпіталізували на Балі Регіна Тодоренко (фото: instagram.com/reginatodorenko)

Регіна Тодоренко вирушила з сім'єю на відпочинок на Балі, але з нею сталася неприємна ситуація під час катання на серфі. Популярна українська телеведуча впала і поранила ногу.

Вона розрізала ногу на рифі і тепер вдома доведеться розрізати палець, тому що там залишився шматочок корала. Про це Регіна розповіла в сторіс Instagram.

Регіна зазначила, що вона відчула сильний біль не відразу, а через дві години після удару.

У сторіс вона опублікувала відео, на якому також можна побачити її чоловіка Влада Топалова. Він каже, що це був останній раз, коли Регіна каталася на серфі.

"Дуже болить нога, дуже погано мені, але все буде добре, обов'язково", - заявила Регіна.

Регіна Тодоренко потрапила в лікарню на Балі (відео: YouTube)

Нагадаємо, Регіна Тодоренко і Влад Топалов не тільки виховують однорічного сина, але і записують спільні композиції. У романтичній пісні подружжя співають про всі складнощі стосунків на відстані, через які і вони самі пройшли на початку своїх відносин.

Раніше Регіна Тодоренко розкрила шанувальникам правду про своє життя. Вона продемонструвала своїм фоловерам фото без макіяжу з салону авто. Ведуча поскаржилася на свій активний і ненормований графік.

Також під час підготовки до російського проєкту "Льодовиковий період 2020" Регіна розповіла про те, що у неї боліли ребра, шия і м'язи ниють.