ua en ru

Відчула себе пуфом в передпокої: фіналістка "Холостяка 11" зізналася, що їй допомогло прийти в себя

Відчула себе пуфом в передпокої: фіналістка "Холостяка 11" зізналася, що їй допомогло прийти в себя Розалі Номбре (фото: instagram.com/rosali_kovbasa)
Автор: Lite

Фінал проекту " Холостяк 11" виявився нетиповим і несподіваним для багатьох шанувальників реаліті – остаточний вибір головний герой робив з трьох, а не з двох учасниць, як це було раніше. Так, першою шоу покинула Розалі Номбре. Після побачення в меблевому салоні Михайло відчув охолодження між ними і попрощався з учасницею.Так, дівчина вирішила розповісти, як склалося її життя після проекту і як вона приходила до тями після складного фіналу.

Так, на сторінці в Instagram Розалі зізналася, що їй допоміг ... екстрим!

Дівчина запевнила, що після фіналу проекту навіть не думала закритися вдома і страждати.

"Не склалося ? Відчула себе пуфом в передпокої? Очікування не збіглися з реальністю? Ну і фіг з ним - життя триває. Такей ж яскраве, сяюче і захоплююче", - поділилася оптимістичним настроєм Розалі.

Виявилося, що на шоу вона здружилася з іншою учасницею – Джесікою. Дівчина живе в місті Мукачево в оточенні карпатських гір, куди і запросила фіналістку "Холостяка 11". Розалі зізналася, що її нова подруга не дала їй занудьгувати і допомогла розвіятися.

Відчула себе пуфом в передпокої: фіналістка "Холостяка 11" зізналася, що їй допомогло прийти в себя

Відчула себе пуфом в передпокої: фіналістка "Холостяка 11" зізналася, що їй допомогло прийти в себя

Розалі і Джессіка подружилися на проекті (фото: instagram.com/rosali_kovbasa)

"Що це був за вихор - я думала, що склею ласти, але було весело! Джес склала для нас план "виживи або помри" і вклала в ці 4 дні все розмаїття Закарпаття. Правда, спали ми по 4 години від сили - але кого це хвилює, коли кожен день тебе чекає стільки крутих емоцій? Найголовніше досягнення - перший раз я побувала в горах", - поділилася емоціями натхненна харків'янка.

До слова, Розалі переїхала до Києва. Дівчина зізналася, що дуже не любить процес пошуку і оренди квартири, але в цей раз їй вдалося знайти підходящий варіант з другої спроби. Вона уточнила, що майже рік буквально щотижня їздила з Харкова до Києва по роботі тому для зручності вирішила переїхати до столиці.