ua en ru

Позолота і 12 кімнат: в мережу потрапили фото трирівневої квартири Данилко в центрі Києва

Позолота і 12 кімнат: в мережу потрапили фото трирівневої квартири Данилко в центрі Києва У мережу потрапили фото квартири Данилко в центрі Києва (Колаж РБК-Україна)

В квартирі Андрія Данилка в центрі Києва багато кімнат і позолоти

У мережі з'явилися фотографії квартири в Києві українського артиста і продюсера Андрія Данилка. Він проживає в елітному будинку на Хрещатику і цю нерухомість він придбав понад 10 років тому.

Вартість квартири Андрія Данилко на момент придбання склала 1,2 мільйона доларів. Розташована вона в елітному будинку за адресою Хрещатик, 25. Повідомляється, що Данилко облаштував у ній шикарні трирівневі апартаменти. Будинок належить до пам'яток архітектури й для того, щоб там зробити перепланування артистові довелося купити відразу дві квартири та об'єднати їх в одну. Про це пише видання "1 хвилина".

Квартира складається з 12 кімнат, 6 санвузлів і 3 ванних кімнат. Однак у таких шикарних апартаментах артист проживає один. В одному з інтерв'ю Данилко розповідав, що до перепланування квартира складалася з трьох кімнат, кухні-їдальні та гримерки.

Інтер'єр квартири оформлений в класичному стилі, але в нього включені певні елементи розкоші. У деяких кімнатах присутні різні предмети мистецтва, а також є оформлення з золоченими поверхнями.

Позолота і 12 кімнат: в мережу потрапили фото трирівневої квартири Данилко в центрі Києва

Позолота і 12 кімнат: в мережу потрапили фото трирівневої квартири Данилко в центрі КиєваПозолота і 12 кімнат: в мережу потрапили фото трирівневої квартири Данилко в центрі КиєваПозолота і 12 кімнат: в мережу потрапили фото трирівневої квартири Данилко в центрі КиєваПозолота і 12 кімнат: в мережу потрапили фото трирівневої квартири Данилко в центрі Києва

Квартира Андрія Данилка в центрі Києва (Фото: odnaminyta.com)

Варто відзначити, що це не єдине житло Андрія Данилка. У престижному селищі Буча в артиста є розкішний особняк в 4 поверхи. З боку ця будівля сильно схожа на невеликий готель.

Позолота і 12 кімнат: в мережу потрапили фото трирівневої квартири Данилко в центрі Києва

Особняк Андрія Данилка в Бучі (фото: odnaminyta.com)

Пізніше стало відомо, що Андрій Данилко насправді проживає в елітному будинку за адресою Хрещатик, 25. Але фотографії, які з'явилися в мережі - це квартира його сусідів.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що особняк Ахметова під Києвом потрапив на відео.

А також розповідали про те, що у Софії Ротару є розкішний особняк в Київській області за один мільйон доларів.