ua en ru

Доторкнулися до історії: Влад Яма з родиною заворожили барвистими фото з Мексики

Доторкнулися до історії: Влад Яма з родиною заворожили барвистими фото з Мексики Влад Яма з дружиною Ліліаною і сином (фото: instagram.com/vladyama_official)

Відомий український хореограф і суддя шоу "Танці з зірками" Влад Яма разом з дружиною Ліліаною і сином Леоном полетів на відпочинок в сонячну Мексику. Вибір сімейства припав на стародавнє місто Тулум.

Барвистими фото своєї відпустки Влад і Ліля поділилися в Instagram.

Так, вони побували на руїнах стародавнього міста майя, що знаходяться в Тулумі. Для прогулянки дружина хореографа вибрала білу сукню-майку і такого ж кольору шльопанці, які доповнила плетеними капелюшком і сумкою. Влад же був у шортах і майці.

Пара зробила кілька атмосферних кадрів на тлі історичних руїн, а також сфотографували підрослого синочка.

Доторкнулися до історії: Влад Яма з родиною заворожили барвистими фото з МексикиДоторкнулися до історії: Влад Яма з родиною заворожили барвистими фото з МексикиДоторкнулися до історії: Влад Яма з родиною заворожили барвистими фото з Мексики

Влад Яма з дружиною Ліліаною і сином Леоном на відпочинку в Мексиці (фото: instagram.com/vladyama_official)

"Доторкнулися до тисячолітньої історії цивілізації майя. А дехто на ній навіть постояв. Заворожує... " - поділився Яма.

Ліліана теж вразилася історичним місцем.

"Доторкнулися сьогодні до історії стародавнього поселення Майя. Тулум є одним з найбільш добре збережених прибережних міст майя і дуже популярний серед туристів. Вражаючі руїни розташовані на бурхливій береговій лінії. При скромних розмірах вони добре збереглися, звідси відкривається приголомшливий вид на Приморський район. Тулум - це місто майя, яке оточене стінами доколумбових часів. Вважається одним з трьох, що дійшли до нас в найкращому збереженні прибережних міст майя на Юкатані поряд з Чичен-Іца і Ек Балам. Магічне місце. Енергетика заряджає..." - розповіла дівчина.

Доторкнулися до історії: Влад Яма з родиною заворожили барвистими фото з МексикиДоторкнулися до історії: Влад Яма з родиною заворожили барвистими фото з МексикиДоторкнулися до історії: Влад Яма з родиною заворожили барвистими фото з МексикиСімейство залишилося під враженням від стародавнього міста майя (фото: instagram.com/liliya_yama)