ua en ru

Принцу Гаррі - 37: найбільш ефектні виходи онука Єлизавети II з дружиною

Принцу Гаррі - 37: найбільш ефектні виходи онука Єлизавети II з дружиною Принц Гаррі і Меган Маркл (фото: Getty Images)

Сьогодні, 15 вересня, принц Гаррі відзначає 37-й день народження. Незважаючи на скандальну репутацію і непростий характер, герцог, як і раніше, залишається улюбленим онуком Єлизавети II.

А тому він отримав коротке і ємне привітання в офіційному акаунті королеви, а також від інших членів своєї знаменитої династії. На сторінках багатьох з них з'явилися зворушливі спільні фото і колажі.

Не менше любові посилають братові принца Уільяма і шанувальники по всьому світу. Мережа сьогодні буквально вибухнула привітаннями для принца Гаррі і публікаціями його фото. На честь такої події пропонуємо і ми згадати найяскравіші фото принца Гаррі і його дружини Меган Маркл з дітьми.

Принцу Гаррі - 37: найбільш ефектні виходи онука Єлизавети II з дружиноюПринцу Гаррі - 37: найбільш ефектні виходи онука Єлизавети II з дружиноюПринцу Гаррі - 37: найбільш ефектні виходи онука Єлизавети II з дружиноюПринцу Гаррі - 37: найбільш ефектні виходи онука Єлизавети II з дружиноюПринцу Гаррі - 37: найбільш ефектні виходи онука Єлизавети II з дружиноюПринцу Гаррі - 37: найбільш ефектні виходи онука Єлизавети II з дружиноюПринцу Гаррі - 37: найбільш ефектні виходи онука Єлизавети II з дружиноюПринцу Гаррі - 37: найбільш ефектні виходи онука Єлизавети II з дружиноюПринцу Гаррі - 37: найбільш ефектні виходи онука Єлизавети II з дружиноюПринцу Гаррі - 37: найбільш ефектні виходи онука Єлизавети II з дружиноюПринцу Гаррі - 37: найбільш ефектні виходи онука Єлизавети II з дружиноюПринцу Гаррі - 37: найбільш ефектні виходи онука Єлизавети II з дружиноюПринцу Гаррі - 37: найбільш ефектні виходи онука Єлизавети II з дружиноюПринц Гаррі і Меган Маркл з Арчі (фото: Getty Images; instagram.com/sussexroyal)