ua en ru

Принцу Уільяму - 39: згадуємо найстильніші виходи герцога у світ з Кейт Міддлтон

Принцу Уільяму - 39: згадуємо найстильніші виходи герцога у світ з Кейт Міддлтон Кейт Міддлтон і принц Уільям (фото: instagram.com/DukeandDuchessofCambridge)

21 червня старший син принца Уельського Чарльза і принцеси Діани відзначає свій день народження - принцу Уільям виповнюється 39 років.

Пропонуємо згадати найяскравіші і найстильніші виходи герцога в світ в компанії коханої дружини, Кейт Міддлтон.

Принц Уільям відомий своїм миролюбним характером і веселою вдачею. За ним не було помічено ніяких скандальних витівок, а конфлікти він вважає за краще вирішувати мирним шляхом. За роки життя з Кейт Міддлтон він також встиг зарекомендувати себе як ідеальний чоловік і турботливий батько... Але ми вирішили згадати про ще одну чудову рису Уільяма - його вміння завжди бути на висоті при світських виходах.

У компанії коханої дружини - відомої ікони стилю - він завжди тримається на рівні. І хоча герцог ніколи не мав прагнення хизуватися, у нього вже давно виробився свій особливий імідж. Не намагаючись виділятися, він вміє одягнутися актуально і відповідно події. А при цьому - гармонійно і вдало доповнити Міддлтон. Милуємося найвдалішими виходами пари в світ.

Принцу Уільяму - 39: згадуємо найстильніші виходи герцога у світ з Кейт МіддлтонПринцу Уільяму - 39: згадуємо найстильніші виходи герцога у світ з Кейт МіддлтонПринцу Уільяму - 39: згадуємо найстильніші виходи герцога у світ з Кейт МіддлтонПринцу Уільяму - 39: згадуємо найстильніші виходи герцога у світ з Кейт МіддлтонПринцу Уільяму - 39: згадуємо найстильніші виходи герцога у світ з Кейт МіддлтонПринцу Уільяму - 39: згадуємо найстильніші виходи герцога у світ з Кейт МіддлтонПринцу Уільяму - 39: згадуємо найстильніші виходи герцога у світ з Кейт МіддлтонПринцу Уільяму - 39: згадуємо найстильніші виходи герцога у світ з Кейт МіддлтонПринцу Уільяму - 39: згадуємо найстильніші виходи герцога у світ з Кейт МіддлтонПринцу Уільяму - 39: згадуємо найстильніші виходи герцога у світ з Кейт МіддлтонПринцу Уільяму - 39: згадуємо найстильніші виходи герцога у світ з Кейт МіддлтонПринцу Уільяму - 39: згадуємо найстильніші виходи герцога у світ з Кейт МіддлтонПринцу Уільяму - 39: згадуємо найстильніші виходи герцога у світ з Кейт МіддлтонПринцу Уільяму - 39: згадуємо найстильніші виходи герцога у світ з Кейт МіддлтонПринцу Уільяму - 39: згадуємо найстильніші виходи герцога у світ з Кейт МіддлтонКейт Міддлтон і принц Уільям - ідеальна пара (фото: instagram.com/DukeandDuchessofCambridge)