ru ua

Просто ідеал: Барбара Палвін показала розкішну фігуру в нижній білизні

Просто ідеал: Барбара Палвін показала розкішну фігуру в нижній білизні Барбара Палвін (фото: instagram.com/realbarbarapalvin)
Автор: Lite

Модель помітно схудла

Супермодель Барбара Палвін ніколи не була проти продемонструвати шикарні форми. Дівчина вже встигла знятися для найвідоміших брендів нижньої білизни і купальників. Цього разу модель показала знімок в білизні Victoria's Secret – Барбара повернулася до роботи після перерви.

Просто ідеал: Барбара Палвін показала розкішну фігуру в нижній білизні

Модель обожнює гарячі образи (фото: instagram.com/realbarbarapalvin)

Фото Палвін показала у своїх сторіз Instagram. На ньому вона стоїть в спокусливому комплекті леопардового забарвлення. Зверху на моделі одягнуто укорочений топ білого кольору, який прикриває тільки плечі та груди. В руках у дівчини стаканчик кави. До речі, вона не раз згадувала, що обожнює цей напій і не починає своє ідеальний ранок без чашки хорошої кави. Волосся Барбара зібрала ззаду: локони, що спадають на обличчя, роблять знімок ще більш еротичним.

Просто ідеал: Барбара Палвін показала розкішну фігуру в нижній білизні

Дівчина підкорює мережу своєю красою (фото: instagram.com/realbarbarapalvin)

Тіло Барбари не раз називали ідеальним: тонка талія, досить широкі стегна, пишні груди... На цей раз знімок викликав цілу бурю емоцій у шанувальників краси моделі. «Ідеально! На цьому знімку виставлено досить шкіри, але прикрито також досить, є над чим пофантазувати! Плюс у дівчини абсолютно нереальна фігура», – написав шанувальник під знімком. «Барбара, ти просто досконала», «Ми раді, що ти стала постити», «Дитинко, ти ж просто космос», «Ти схудла, вау», – фолловери стали відзначати модель на її ж знімку і писати компліменти.

Нагадаємо, що зараз Барбара зі своїм бойфрендом Діланом Спрусом запустили Instagram-шоу – у 5-хвилинних роликах, які виходять щотижня, закохані розповідають про купівлю землі для свого нового будинку.