ua en ru

Провал за провалом: дружина Павлик відверто висловилася про свої помилки

Провал за провалом: дружина Павлик відверто висловилася про свої помилки Катерина Репяхова і Віктор Павлік ( фото: instagram.com/repyahovakate)
Автор: Lite

Катерина Репяхова розповіла про помилки і життєві висновки

Четверта дружина Віктора Павліка Катерина Репяхова не тільки його концертний директор, але і блогер. Дівчина розвиває свою сторінку в Instagram, де ділиться новинами, але і намагається мотивувати шанувальників, кожен раз підкидаючи їм теми для роздумів. Нещодавно вона поговорила з підписниками про хейтерів і критику, а також дала кілька порад, як вести себе з недоброзичливцями, а тепер дружина артиста зачепила тему помилок і провалів.

Дівчина переконана, що помилятися - це добре. "Хочу зізнатися, що у мене останнім часом провал за провалом з просуванням мого блогу. Але я знаю точно, що помилка - це трамплін!" - вважає Катерина.

Дружина співака підходить до своїх провалів усвідомлено і намагається отримати з цього максимум користі для себе. "У момент усвідомлення і прийняття помилки, я отримую задоволення. Тому що, це говорить тільки про те, що я не стою на місці. Багато хто з нас не йде до своїх цілей і бажань, тому що бояться провалу. Але провал і помилка - це важлива частина успіху", - ділиться міркуваннями вона.

Провал за провалом: дружина Павлик відверто висловилася про свої помилки

Катерина Репяхова відноситься до життєвих помилок філософськи ( фото: instagram.com/repyahovakate)

Катерина нагадала, що переможець – це не та людина, яка ніколи не програвала, а той, хто не здається на шляху до мети.

Нагадаємо, що раніше Катерина Репяхова спантеличила шанувальників заявою про здоров'я, дівчина розповіла про свою проблему і несподівано отримала масу відгуків від стурбованих підписників, після чого вирішила подискутувати з ними.

До речі, Катерина Репяхова скасувала урочисті весільні заходи з Віктором Павликом через трагедію в його родині.