ua en ru

Хлопці, а в чому обман? Дан Балан вперше висловився про роман з Тіною Кароль

Хлопці, а в чому обман? Дан Балан вперше висловився про роман з Тіною Кароль Дан Балан і Тіна Кароль (фото: instagram.com/danbalan)

Популярний молдавський артист Дан Балан вперше публічно прокоментував свої стосунки з українською співачкою Тіною Кароль, з якою йому приписують роман. Виконавець відреагував на слова продюсера проекту "Голос країни" Володимира Завадюка про те, що їхній роман з Тіною був створений "синтетично" заради рейтингів.

Про те, які ж стосунки пов'язують його з українською поп-дівою насправді, Балан написав у своєму Instagram.

Відзначимо, що після заяви Завадюка про "придуманий" роман між артистами в мережі піднялася хвиля обурення через обман. Пізніше продюсер поспішив взяти свої слова назад і зазначив, що лише неправильно висловився, а хімія між Тіною і Даном була насправді.

Балан зазначив, що нікого вони з Кароль не обманювали, і між ними і правда була якась симпатія, а про роман вони ніколи і не говорили.

Хлопці, а в чому обман? Дан Балан вперше висловився про роман з Тіною Кароль

Дан Балан зізнався, які у нього стосунки з Тіною Кароль насправді (фото: instagram.com/danbalan)

"Хлопці, а в чому обман то? Ми ніколи не заявляли про якийсь зв'язок між нами, крім дружнього. Те, що ви бачили в ефірах голосу - це була щира симпатія... а далі люди самі додумували, самі напридумували і самі вирішили, що був якийсь обман", - написав артист.

Він також роз'яснив слова Завадюка про те, що роман був придуманий.

"А те, що заявляв продюсер Голосу про "придуману історію" - він мав на увазі, що спочатку він придумав ідею, що для шоу було б добре, якщо у нас з'явився б "романтичний зв'язок" і підштовхував нас на це. А в кінцевому підсумку, насправді, вийшла щира симпатія, те, що всі і помітили в ефірах без ніякого обману. Загалом, я вважав за потрібне це роз'яснити", - додав Балан.

Хлопці, а в чому обман? Дан Балан вперше висловився про роман з Тіною Кароль

Дан Балан і Тіна Кароль змусили багатьох повірити, що між ними роман (фото: instagram.com/danbalan)

У коментарях підписники бурхливо реагують на одкровення Дана - хто висловлює жаль, що роману не було, хто дякує за щирість, а деякі вважають, що артисти вчинили негарно, зображуючи любов на камеру.

 • А шкода Дан, ви добре виглядаєте
 • Але ви і не заперечували, Дан..
 • І знову відповіді з купою варіантів результату... поставте вже жирну крапку, так так, ні ні. Не потрібно заплутаних слів.
 • Навіщо зруйнували ілюзію любові, це так було красиво, такі позитивні емоції, віра що є красиві люди з красивими відносинами, і бамц ....
 • Ну хоч перестав мовчати
 • Дякую за щирість
 • Сердечко розбите
 • Ну ось. Ви були б дуже красивою парою
 • Ну що Дантиністи, викусіть!!!
 • Коли хотів роз'яснити, але заплутав ще більше
 • Ми так хочемо, щоб ця симпатія перетворилася на справжню любов
 • Тобто два роки гри в роман, розповідей про сніданки і підтримуванні фанатів в переконанні, що там любов - це не обман? Дан, хоч собі-то не бреши. Ви хотіли хайпанути і привернути до себе увагу