ru ua

Найбагатша співачка прикрасила ялинку Ельфами по 1000 грн за штуку: як це виглядає (відео)

Найбагатша співачка прикрасила ялинку Ельфами по 1000 грн за штуку: як це виглядає (відео) Камалія (фото: instagram.com/kamaliyaofficial)

Українська співачка-мільйонерка Камалія розповіла про новорічні традиції своєї родини і розсекретила вартість прикрас ялинки. А прикрашати і справді було що - зелена красуня досягає майже другого поверху будинку артистки і її сім'ї.

Так, за словами Камалії, прикрашання ялинки стало цілим процесом і для цього знадобилися спеціальні ліса. Про це співачка розповіла в програмі "Зірковий шлях" на каналі "Україна".

"Тут розгорнувся цілий процес, щоб прикрасити ялинку іграшками! У нас є спеціальні ліси, дуже висока драбина", - розповідає Камалія.

Лише на прикрашання ялинки пішло 10 коробок іграшок, які вона ретельно відбирала і сортувала.

"Тут було не пройти і не проїхати. Я відбирала іграшки, сортувала їх, фантазувала, куди повісити. І потім паличкою показувала: на цю гілочку чіпляємо ось цю іграшку", - поділилася співачка.

Найбагатша співачка прикрасила ялинку Ельфами по 1000 грн за штуку: як це виглядає (відео)

Камалія з дочками біля новорічної ялинки (фото: instagram.com/kamaliyaofficial/)

А ось вартість іграшок абсолютно різна. Деякі зроблені своїми руками, є фабричні по 200 грн, є ексклюзивні - за 1000.

"Ельфи по 1000 гривень, а є фабричні іграшки по 200 гривень. І навіть збереглася іграшка з 1980-х років, яка була на ялинці у дитинстві. Моя троюрідна сестра по татовій лінії шиє іграшки. І клоун на нашій ялинці - її робота. Є іграшки, зроблені руками Арабелли і Мірабелли, коли вони ще ходили в садочок", - додала вона.

Камалія розповіла про новорічні традиції і супер ялинку (відео: YouTube/Зірковий шлях)

Справжнє ім'я співачки Наталія Вікторівна Шмаренкова (зараз - Захур). Вона народилася 18 травня 1977 року в російському Забайкаллі. У 2003 Камалія вийшла заміж за мільйонера Мохаммада Захура. Восени вся сім'я, включаючи дітей, перехворіла на коронавірус.

Раніше ми писали, що Камалія показала своє юне фото. Шанувальники відзначили, що артистка зовсім не змінилася.