ru ua

Найгарячіша пара 90-х: топ-7 фото Памели Андерсон і Томмі Лі, які викличуть у вас ностальгію

Найгарячіша пара 90-х: топ-7 фото Памели Андерсон і Томмі Лі, які викличуть у вас ностальгію Памела Андерсон і Томмі Лі (фото: Getty Images)
Автор: RBC.UA

У лютому відбудеться прем'єра серіалу "Пем і Томмі" від Hulu, який розповість історію кохання однієї з найпопулярніших пар 90-х: Памели Андерсон і Томмі Лі.

В основі сюжету – початок пристрасного роману зірки Playboy і барабанщика рок-групи Mötley Crüe, а також секс-скандал, який розгорівся в 1995 році. Нагадаємо, відразу після медового місяця закохану парочку чекав неприємний сюрприз: їх домашнє відео виставили на загальний огляд.

Памелу зіграє Лілі Джеймс, відома за серіалом "Абатство Даунтон", а Томмі Лі – Себастьян Стен ("Тоня проти всіх", "Пліткарка"). Режисером серіалу став Крейг Гіллеспі.

Судячи зі зоряного складу і перших кадрів, глядачів чекає емоційне і подієве відео. Під стать відносинам головних героїв, які не давали нудьгувати публіці в 95-му.

Музикант, який часто був не в собі від впливу наркотичних речовин, зумів все ж розгледіти на одній з вечірок свою любов. Вже через пару діб після знайомства Пем і Томмі відзначали заручини на одному з пляжів Мексики. Андерсон згадувала, що за часів бурхливої молодості вони часто ходили голими і постійно знімали відео, які зберігали в сейфі.

Правда, вже через три роки веселощі скінчилися: хлопець був заарештований за насильство над зіркою "Рятувальників Малібу" і відбув шість місяців у в'язниці. У цьому короткому і яскравому шлюбі встигли народитися двоє синів пари – Брендон Томас і Ділан Джаггер.

Згадуємо, якими були Памела та Томмі в ті часи.

Найгарячіша пара 90-х: топ-7 фото Памели Андерсон і Томмі Лі, які викличуть у вас ностальгіюНайгарячіша пара 90-х: топ-7 фото Памели Андерсон і Томмі Лі, які викличуть у вас ностальгіюНайгарячіша пара 90-х: топ-7 фото Памели Андерсон і Томмі Лі, які викличуть у вас ностальгіюНайгарячіша пара 90-х: топ-7 фото Памели Андерсон і Томмі Лі, які викличуть у вас ностальгіюНайгарячіша пара 90-х: топ-7 фото Памели Андерсон і Томмі Лі, які викличуть у вас ностальгіюНайгарячіша пара 90-х: топ-7 фото Памели Андерсон і Томмі Лі, які викличуть у вас ностальгіюНайгарячіша пара 90-х: топ-7 фото Памели Андерсон і Томмі Лі, які викличуть у вас ностальгію

Памела Андерсон і Томмі Лі були найгарнішою парою 90-х (фото: Getty Images)