ua en ru

Найкраща назавжди: Моніка Беллуччі підкорила мережу красою на рідкісному архівному фото

Найкраща назавжди: Моніка Беллуччі підкорила мережу красою на рідкісному архівному фото Моніка Беллуччі (фото: instagram.com/monicabellucciofficiel)
Автор: Lite

Моніка Беллуччі опублікувала нове фото з особистого архіву, на якому здалася шанувальникам "просто богинею". У свої 56 зірка, як і раніше, вважається однією з найкрасивіших у світі.

Знімок викликав бурхливу реакцію користувачів мережі, всього за кілька годин набравши величезну кількість лайків та коментарів.

Моніка позує для відомого ювелірного бренду Cartier, з яким співпрацює вже давно. В атласному корсеті, який підкреслює розкішне тіло Моніки, і з незвичайним кольє вона виглядає неймовірно привабливою. Макіяж актрисі зробили з яскравими тінями і блискучими губами, а зачіску - об'ємною, в афроамериканському стилі.

Найкраща назавжди: Моніка Беллуччі підкорила мережу красою на рідкісному архівному фотоМоніка Беллуччі на архівному фото (фото: instagram.com/monicabellucciofficiel)

"Найкрасивіша назавжди", "Прекрасна жінка! Люблю тебе, Моніка", "Цей кадр просто супер. Ти виглядаєш такою привабливою", "Ох, просто богиня", "Красива і чуттєва", "Прекрасна", "Моніка. Ви дуже красива і чарівна жінка. Я дуже вас люблю і з дитинства мрію з вами сфотографуватися", - засипали її шанувальники приємними словами.