ua en ru

Найприкріше місце: Ілона Гвоздьова зізналася, кого вважає головними переможцями Танців з зірками

Найприкріше місце: Ілона Гвоздьова зізналася, кого вважає головними переможцями Танців з зірками Ілона Гвоздьова (instagram.com/ilonagvozdeva/)
Автор: Lite

У трійці фіналістів танцівниця була впевнена

Переможці "Танців з зірками" названі, але пристрасті навколо проекту продовжують кипіти. Ілону Гвоздьову "накрила" ностальгія за власною участю у проекті. Хореограф поділилася з фанатами найяскравішими фото своїх танців і зізналася, що стояти не сцені і знати, що перемога - твоя - дійсно неймовірне відчуття.

Не залишилася Ілона осторонь і від "Танців з зірками 2020", вона вирішила висловитися і дати свою оцінку всьому, що відбувалося на головному майданчику країни. Гвоздєва зізналася, що вважає перемогу Санти Дімопулос заслуженою, але все ж переможець для неї - інший.

Найприкріше місце: Ілона Гвоздьова зізналася, кого вважає головними переможцями Танців з зіркамиІлона розставила крапки над і (фото: instagram.com/ilonagvozdeva/)

"Сьогодні мій останній пост в цьому році, який буде присвячений "Танцям з зірками. Хочу відповісти всім і відразу на питання, яким мене засипали ви, мої дорогі: "Хто, на мою думку, повинен був виграти в цьому сезоні і отримати заповітний кубок?".

Ну що ж, по-перше, безумовно, всі пари, які танцювали у фіналі - 100% заслужили це. Виходячи з мого досвіду роботи в шоу, це передбачувано. Цю трійку фіналістів я бачила ще на початку проекту. Особливо, коли Олег Винник покинув проект і всі вовчиці пішли разом з ним. Звичайно, жінки в цьому році зробили це шоу. Низький їм уклін за колосальну працю і віддачу.

Третє місце посіла пара @nadyameiher і @kyryll_v, вважаю їх місце абсолютно заслуженим. Надія - молодець, жінка з дуже сильним внутрішнім стрижнем. Вона стала для багатьох жінок прикладом і мотиватором! Думаю, вона для себе взяла від шоу, що хотіла! І незабаром ми ще не раз побачимо її на сцені в світлі софітів.

Перше місце дісталося @santadimopulos і @maksleonov_official. Переможці! Браво, кожен ефір було круто, потужно, сильно, професійно, але, на жаль, для мене кожен раз - просто рівно, особливого зростання не було, просто завжди однаково добре. Звичайно, вітаю з перемогою, швидше всього, у цьому році переміг професіоналізм, а не зростання учасниці.

Друге місце, як на мене, "образливе" місце. Всього трохи не вистачило @zhuk_dmytro і @the_hardkiss для перемоги. Юлія з першого ефіру стала для мене відкриттям цього шоу! Саме вона за час проекту показала найбільший ріст у всіх сенсах цього слова, саме вона для мене була фавориткою усіх ефірів, всі номери були завжди наповнені змістом, справжніми емоціями, виконані на високому професійному рівні, і по техніці, і за стилями танців, чого тільки коштував їх останній hip-hop! Та вони просто розірвали паркет та суперників "в мотлох"! Навіть @gregchapkis прийшов в захват, а він знає в цьому толк. Для мене саме ця пара стала переможцями!", - написала Ілона.

Нагадаємо, що Танці з зірками 2020 суперфінал відбулися 29 листопада на телеканалі "1+1". Переможницею стала Санта Дімопулос, але вона віддала кубок Юлії Саніній, бо вважала, що Юлія більше заслуговує на перемогу, адже раніше вона не танцювала.