ua en ru

Всі в зборі: Шерон Стоун показала рідкісне фото зі своїми синами

Всі в зборі: Шерон Стоун показала рідкісне фото зі своїми синами Шерон Стоун (фото: instagram.com/sharonstone)
Автор: Lite

Шерон Стоун рідко ділиться подробицями особистого життя і сімейними кадрами.

На її сторінці в мережі Instagram можна побачити масу селфі, кадрів зі зйомок для глянцевих видань і фото.

Але ось знімком в дітьми практично немає. Кілька годин тому зірка "Основного інстинкту" вирішила виправити ситуацію. Причина тому – День сина, який відзначається 29-го вересня.

Всі в зборі: Шерон Стоун показала рідкісне фото зі своїми синами

Шерон з синами (фото: instagram.com/sharonstone)

62-річна голлівудська діва опублікувала фото, на якому разом з нею позують її прийомні діти: 20-річний Роен, 15-річний Лерд, а також 14-річний Куїнн. Зіркова мама разом з синами задувають свічки на святковому торті. Знімок був зроблений раніше – на день народження одного з хлопчиків. "З днем синів! Я вас люблю", – підписала зворушливе фото Стоун.

Нагадаємо, Шерон Стоун усиновила старшого сина в 2000-му році, коли була одружена з віце-президентом і редактором газети San Francisco Chronicle Філом Бронштейном. Через три роки пара вирішила розлучитися. Але це не завадило Шерон усиновити ще пару дітей. У 2005-му вона всиновила Лерда, а ще через рік – Куїнна. Старший з хлопців вже живе окремо, а молодші – з мамою.

Всі в зборі: Шерон Стоун показала рідкісне фото зі своїми синами

Актриса поділилася особистим (фото: instagram.com/sharonstone)

До бажання стати мамою Шерон Стоун поставилася відповідально – в інтерв'ю вона розповідала, що це було нелегко, але того варте. Зараз зірка не перебуває у відносинах, а тому змушена сама виховувати їх справжніми чоловіками. "Я часто сідаю поруч зі своїми хлопчиками і кажу, що повинна навчити їх бути джентльменами і чоловіками... Були часи, коли нам здавалося, що з'явиться помічник у цій справі. Але ні. Я вже ні на кого не розраховую", – поділилася Шерон.

Раніше ми писали, що Шерон Стоун показала перші успіхи старшого сина, який пішов по стопах знаменитої мами.