ru ua

Забіг довгоногих і білозубих: Тодоренко різко висловилася про проект "Холостяк"

Забіг довгоногих і білозубих: Тодоренко різко висловилася про проект "Холостяк" Регіна Тодоренко (фото: instagram.com/reginatodorenko)
Автор: Lite

Регіна Тодоренко приїхала в рідну Одесу, де зустрілася з рідними і прогулялася з мамою біля моря. А ще ведуча вирішила поговорити з шанувальниками про проект "Холостяк" і поділитися своєю думкою про реаліті-шоу.

На сторінці в Instagram Тодоренко опублікувала портретне фото без макіяжу і залишила пост під ним.

Регіна зізналася, що реаліті викликає у неї двоякі почуття.

"З одного боку приводить у лють ідея, яка змушує дівчат приносити дари, щоб сподобатися чоловікові трохи більше, ніж суперниця; дівчат оглядають як коней, перевіряють "копита", "зуби", "хвіст" і "гриву". Хіба це не знецінює дівчину як особистість? З іншого боку - красиві самодостатні незалежні дівчата самі туди йдуть з власної волі, а мільйони людей дивляться на ці забіги довгоногих і білозубих, створюючи рейтинг і формуючи нові соціальні принципи. А з третього боку - як же хочеться щастя для кожної з учасниць проекту, щоб не потрібно було проходити кілька етапів "оглядин", кастингів, ще й публічних, щоб знайти кохання", - поділилася своїми думками ведуча.

Забіг довгоногих і білозубих: Тодоренко різко висловилася про проект "Холостяк"

Регіна показала обличчя без макіяжу (фото: instagram.com/reginatodorenko)

Також вона задалася питанням, що це насправді - пошук кохання або жага піару?

Підписники Регіни в своїй більшості прийшли до висновку, що дійство на екрані більше схоже на піар і поділилися своїми аргуметами і поглядами.

  • Ну, це ж шоу! Гра з боку дівчат і холостяка! Всі туди йдуть за "щоб помітили"
  • Давайте на чистоту, не всі туди пішли знайти кохання. Навіть головному герою це не потрібно, я впевнена
  • Любов це точно не на публіку. Тому вважаю, що там заради піару чисто, тому що за рахунок таких проектів багато себе просунули
  • А ви думаєте вони туди йдуть за пошуками щастя? Може в перших сезонах так, але не зараз .... зараз - для хайпи, для того що б завести більш вигідні знайомства